2024. április 29, hétfő - Péter

2014. Augusztus 04. 08:40, hétfő | Helyi
Forrás: Németh László

Papp Laura újabb Országos Bajnoki címet szerzett.

2014. augusztus 2-án Fadd-Domboriban került megrendezés a XXX. SporTolna Triatlon Fesztivál, Országos Bajnokság.

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztály versenyzői egy igazán technikai elemekban gazdag pályán versenyezhettek. Az úszás a Duna holtágon az evezős pályán került megrendezésre. Kerékpáros pálya kevés emelkedővel, több éles fordítóval volt kialakítva. A futás többféle futófelülettel, szintkülömbségekkel és szintén kanyarokkal tarkított volt. Az elmúlt 30 évben az egyik legrangosabb Triatlon eseménnyé nőtte ki magát ez a rendezvény. Közel 1000 versenyző állt rajthoz szombaton. Itt lehetett kvalifikálni a gyermek és serdülő korosztályoknak 2014. augusztus 10-én Tiszaújvárosban megrendezésre kerülő Európa Kupa Gálára, ahol a ranglista legjobb 16 helyezettjei indulhatnak. Versenyzőink most is kimagaslóan jó formáról adtak számot. Érmes helyezést 2 fő, pontszerző legjobb 6-ban 2 fő ért célba. Európa Kupa Gálára kvalifikált 2 fő.

Serdülő korosztályban: Baltás Olga

A rendezvényre a nevezés költségeit a HUNGARY MEAT KFT. biztosította.

Tavaszi zsongás a főtéren

Színes virágkavalkáddal, kézműves termékbemutatóval és vásárral, valamint táncos-zenés előadásokkal köszöntötték a tavaszt Kiskunfélegyházán április 27-én.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. április 25-én rendezte meg a Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola a XI. Platán Futás elnevezésű utcai futóversenyét a 6-14 éves tanulók számára.