2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2015. Április 28. 08:00, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Pár nap múlva Ballagás

Az ünnepi hosszú hétvégén ballagnak középiskoláinkból a végzős diákok Kiskunfélegyházán.

A "Bolond-ballagás" április 30-án (csütörtökön) 7 órától a Kossuth utcán alapozza meg jókedvünket a naphoz. Ezt követően már aznap 17 órakor kezdi az ünnepélyes ballagási ünnepségek sorát a Constantinum Szakközépiskola, majd folytatódik május elsején és másodikán a városunkban lévő többi középszintű oktatási intézménnyel.

Középiskolai ballagási időpontok részletesen:

Constantinum Szakközépiskola - április 30. (csütörtök) 17:00 óra

Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskola és Szakiskola - május 1. (péntek) 10:00 óra

Móra Ferenc Gimnázium - május 1. (péntek) 12:00 óra

Kossuth Lajos Középiskola és Szakiskola - május 2. (szombat) 9:00 óra

Szent Benedek Gimnázium Szakképző Iskola és Kollégium - május 2. (szombat) 9:00 óra

Közgazdasági Szakközépiskola - május 2. (szombat) 10:30 óra

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.