2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2013. Október 03. 14:24, csütörtök | Helyi
Forrás: BMRFK

Pár óra alatt megtalálták a félegyházán ellopott tárgyakat

Vádemelési javaslattal zárult a nyomozás.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást indított lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt G. Zoltán 23 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.

A férfi a rendelkezésre álló adatok alapján 2013. június 23-án betört a kiskunfélegyházi Molnár Béla utcában található egyik lakásba, ahonnan laptopot, mobiltelefont, DVD lejátszót, egy üveg pezsgőt, valamint arany ékszereket lopott el.

Pár óra alatt nem csak a feltételezett elkövetőt, hanem valamennyi eltulajdonított tárgyat is megtalálták a rendőrök. A gyanúsított kihallgatásakor a bűncselekmény elkövetését elismerte.

A rendőrség 2013. október 2-án a nyomozást befejezte, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldi meg a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt