2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2014. November 14. 19:00, péntek | Helyi
Forrás: - szerk. -

Pillanatok

Fotókiállítás nyílt ma (november 14-én) a kiskunfélegyházi Wesel Hugó Fotókör tagjainak alkotásaiból a művelődési központ aulájában. A tárlaton tizenhárom alkotó (Bíbok Emőke, Bakró-Nagy Attila, Görög Ildikó, Farkas Katalin, Horváth Péter, Kis László, Kiss Czakó Imre, Mezősi Ágnes, Szabó László, Szánthó Tibor, Szemerédi András, Varga Zoltán, Vincze Ágnes) fotóit tekinthette meg az érdeklődő közönség. A kiállítás december 5-ig látható az intézmény nyitva tartási idejében.