2024. május 3, péntek - Tímea

2014. Április 16. 18:35, szerda | Helyi
Forrás: - Adrienn -

Remekül szerepeltek megyénk tűzoltói

Kaposváron rendezték meg a napokban az Országos Katasztrófavédelmi Atlétikai Bajnokságot, melyen sikeresen szerepeltek a kiskunfélegyházi, bajai és kiskunhalasi hivatásos tűzoltóink.

A megmérettetésen 18 megye 21 csapata vett részt és különböző atlétikai versenyszámokban bizonyítottak. Hat versenyszámban nevezhettek a versenyzők: egyéni futószámokban, váltófutásban, súlylökésben, távolugrásban és kézigránátdobásban.

Az eredmények:
4x100 méteres váltó futás: Kovács István (Kiskunhalas) - Tapodi Richárd (Kiskunfélegyháza) - Taskovics Sándor (Kiskunhalas) - Várbíró Attila (Baja) összetételű Bács-Kiskun megyei csapat első helyen végzett.

35 év alattiak 1500 méteres síkfutása: 1. helyezett Várbíró Attila (Baja)
35 év felettiek versenyében: 9. helyezett Taskovics Tamás (Kiskunhalas)
100 m-es síkfutásban 3. helyezett: Kovács István (Kiskunhalas)
Súlylökésben 1. helyezett: Farkas Zsolt (Kiskunfélegyháza)
2. helyezett: Csernák Zsolt (Kiskunhalas)
Távolugrásban 2. helyezett: Luchmann Péter (Kiskunfélegyháza)
7. helyezett: Tapodi Richárd (Kiskunfélegyháza)
Kézigránát dobásban 3. helyezett: Farkas Zsolt (Kiskunfélegyháza)

Gratulálunk a nyerteseknek!

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál