2024. április 24, szerda - György

2018. Február 14. 09:05, szerda | Helyi
Forrás: Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatósága

Római kori bronztárgyakat találtak a pénzügyőrök

Római kori bronztárgyakat találtak egy gépjármű rakterében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bács-Kiskun megyei pénzügyőrei. A műkincsek értéke megközelíti a hárommillió forintot.

A pénzügyőrök egy bolgár teherautót ellenőriztek az M5-ös autópályán. A jármű átvizsgálásakor zöldesen elszíneződött, összesen 42 szobrot, gyűrűt, edényt találtak a raktérben.
A szakértő megállapította, hogy a bronz dísztárgyak a római korból származnak, melyek értéke megközelítőleg hárommillió forint.

A NAV munkatársai a műkincseket lefoglalták, valamint értesítették a rendőrséget orgazdaságba ütköző bűntett elkövetésének gyanúja miatt.

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.