2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Augusztus 05. 14:21, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Sakk Nemzeti Csapatbajnokság

A Nemzeti Sakk Csapatbajnokság Nb-II.TÓTH L.csoportjában játszik a Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre.

Az előző szezon utolsó fordulójában a képen látható játékosokból álló csapat idegenben játszott, Makón az elért döntetlennel (6-6) a végeredmény-táblázatban előbbre lépett, tizedikként fejezte be a versenyt.

A csapat a 2015-16 évi szezonban ugyanebben a csoportban, az egyes-rajtszámmal szerepel.

Az egyesületk: Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre, a bajnokságban

Félegyháza-Csongrád néven fog szerepelni!

A kijelölt, tervezett játéknapokon, akkor játszik itthon a csapat, amikor mint pályaválasztó az alábbi tábázatban a baloldali oszlopban szerepelnek.

Tanács István, szakosztályvezető (70/337-3354 tancsi47@gmail.com) nevében is

mindenkinek köszönjük a támogatást, szurkolóinknak a buzdítást, játékosainknak eredményes szereplést kivánunk!

2024. Április 28. 09:17, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. április 28. - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

2024. Április 28. 09:13, vasárnap | Helyi