Városlista
2025. május 14, szerda - Bonifác

Hírek

2018. Augusztus 24. 20:08, péntek | Belföld
Forrás: mti

Sean Paul lemondta szegedi koncertjét

Sean Paul lemondta szegedi koncertjét

Egy nappal tervezett koncertje előtt Sean Paul lemondta fellépését a Szegedi Ifjúsági Napokon (SZIN). A jamaicai sztár szombaton szerepelt volna a fesztiválon headlinerként, ám egy régebbi térdsérülése közbeszólt.

Sean Paul menedzsmentjének tájékoztatása szerint az énekes állapota olyan stádiumba került, amely azonnali operációt igényel, emiatt kénytelen szegedi koncertjét lemondani - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.

Kolonics Erika, a SZIN főszervezője kiemelte: korábban úgy volt, hogy egy nappal fellépése előtt érkezik Szegedre Sean Paul, aki szerette volna megismerni a várost. Bár a zenekar megérkezett, a főszereplő Florida felé tart egy fájdalmas térdporcsérüléssel.

"Megpróbáljuk pótolni Sean Paul hiányát, ami egy nappal a fellépés előtt szinte lehetetlen" - mondta a főszervező.

Az idén ötvenéves SZIN szerdán kezdődött és szombat a zárónap. A nyárzáró fesztiválon pénteken este lép fel a Pet Shop Boys, korábban koncertet adott Jess Glynne, Wilkinson, dj-szettet adott a Faithless, a hazai élvonalból mások mellett Ákos zenélt, pénteken este a Halott Pénz ad műsort, szombaton pedig Lovasi András.

Az Újszegedi Partfürdőn 1395 fellépőt láthat a közönség a több mint 150 zenei program során. A SZIN-en több mint ötszáz ember dolgozik, és minden korábbinál több kiállító és vendéglátó várja a közönséget.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.

2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld

HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén

A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.

2025. Május 14. 07:08, szerda | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna összehangolt lejárató akciót indított Magyarország ellen

Egy magyar ellenzéki párt tevékeny szerepet vállalt egy ukrán titkosszolgálati akcióban, erre emberemlékezet óta nem volt példa - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden közzétett videójában.

2025. Május 13. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor a Bank of China elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten tárgyalt Ko Haj-csiaoval, a Bank of China elnökével - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.