Hírek
2011. Augusztus 19. 14:45, péntek |
Sport
Forrás: HírTV
Semmi esély nem maradt az Eb-szereplésre

Nem jutott ki a kosárlabda Európa-bajnokságra férfi kosárlabda-válogatottunk. Báder Mártonék harmadik pótselejtező mérkőzésüket is elveszítették: Portugáliától hazai pályán 57-66-ra kaptak ki a mieink.
A Luzitánok végig kezükben tartották a mérkőzést, a magyar csapat sok hibával játszott. A vereséggel az Eb-szereplésre már matematikai esély sem maradt: az utolsó, Finnország elleni selejtező eredményétől függetlenül már nem juthatunk ki a kontinensviadalra. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 25. 07:35, kedd | Sport
Magyar Nagydíj - Ütemterv szerint halad a Hungaroring felújítása
Ütemterv szerint halad a Hungaroring felújítása, a létesítményt június 16-án veszi vissza az üzemeltető cég, hogy felkészüljön az augusztus első hétvégéjén sorra kerülő 40. Forma-1-es Magyar Nagydíjra.
2025. Március 24. 07:57, hétfő | Sport
Kínai Nagydíj - Piastri rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjon, megelőzve csapattársát, az összetettben élen álló brit Lando Norrist.
2025. Március 24. 07:49, hétfő | Sport
Magyar-török - Dibusz: bízunk benne, hogy nemsokára visszatérünk
Dibusz Dénes, a Nemzetek Ligája A divíziójából vasárnap kiesett magyar labdarúgó-válogatott kapusa azt mondta: bíznak benne, hogy nemsokára visszatérnek a legmagasabb osztályba.
2025. Március 23. 09:18, vasárnap | Sport
Magyar-török - Rossi: a futball az egyensúlyról szól
Szerinte fontos lesz, hogy megtalálja a magyar labdarúgó-válogatott az egyensúlyt támadás és védekezés között a törökök elleni Nemzetek Ligája osztályozó vasárnapi visszavágóján, hogy ledolgozza kétgólos hátrányát.