2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2016. Február 01. 11:44, hétfő | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Szép eredménnyel tértek haza ifjú bírkózóink

Egy remekül megszervezett versenyt rendeztek dunaújvárosi sportbarátaink Mezőfalván, ahol az volt a cél, hogy a kezdő birkózópalánták minél több tapasztalatot és sikerélményt szerezzenek.

A Kiskunfélegyházi Vasas TK ifjú reménységei nagyszerű mérkőzéseket vívtak, minden versenyzőnek volt legalább 2-3 meccse és érem nélkül senki nem távozott.

Két fiú mindenkit legyőzött és ezzel aranyérmet szerzett a 28 kg-os Bárány-Almási Tamás és az 56 kg-os Bátyai Dorián.

További érmesek:

Lányok közül a 29 kg-os Varga Bernadett Napsugár, a 32 kg-os Páli Éva, -aki mindjárt az első versenyén kétszer is tudott győzni-, a 35 kg-os Tapodi Rebeka és Szabó Szonja a 45 kg-os súlycsoportban.
Fiúk közül a 30 kg-ban Bene Róbert ezüst, Páli Gergő és Makra Levente bronzérmes lett. Borto Dominik a 40 kg-osok között lett második.

Csapatban, 13 egyesület közül:
1. Dunaújváros
2. Kiskunfélegyháza
3. Mecsekalja
4. Érd
5. Kaposvár
6. Tatabánya

Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt