Hírek
2013. Július 31. 10:38, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Esténként lezárják a budai alsórakpart egy részét a fesztivál idején

Esténként lezárják a budai alsórakpart egy szakaszát a Sziget Fesztivál idején - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szerdán.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint augusztus 4-étől 11-éig 18 óra és 22 óra között lezárják - a célforgalom kivételével - az Árpád híd és a Margit híd közötti Slachta Margit rakpartot, valamint a Mozaik utca és az Árpád híd közötti gróf Esterházy János rakpartot.
A Jégtörő utca és a Mozaik utca egyes szakaszaira nem lehet majd behajtani augusztus 2. és 12. között.
Megállási tilalom lesz augusztus 2-án 20 órától, augusztus 12-én 18 óráig a Reményi Ede utca, a Benedek Elek utca, a Vajda János utca, a Mozaik utca, a Jégtörő utca és a Leányfalu utca egyes szakaszain, valamint az Óbudai rakpart egy részén.
A Sziget Fesztivál augusztus 5-étől 12-éig tart.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 09. 09:51, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2025. Február 09. 09:50, vasárnap | Belföld
MOHU: a hulladékkoncesszió bevételeiből biztos nem veszi meg Rákosrendezőt a főváros
A hulladékkoncesszió bevételeiből biztos nem veszi meg Rákosrendezőt a főváros – közölte a MOHU szombaton az MTI-vel.
2025. Február 09. 09:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: tegnap mi voltunk az eretnekek, ma mi vagyunk a mainstream
Tegnap mi voltunk az eretnekek, ma mi vagyunk a mainstream. Tegnap azt mondták, mi vagyunk a múlt, ma már mindenki látja, hogy mi vagyunk a jövő.
2025. Február 09. 09:42, vasárnap | Belföld
Újabb épületek születtek újjá a Budai Várban
Újabb állomásához ért a Budai Vár újjáépítését célzó Hauszmann program - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) pénteken az MTI-vel.