2024. május 6, hétfő - Ivett

2014. Február 24. 10:54, hétfő | Helyi
Forrás: BMRFK

Születésnapi ajándék

Sebességkorlátozás táblát akartak lopni a barátjuk születésnapjára, de elfogták őket a rendőrök.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatott nyomozást lopás vétség kísérlet elkövetésének gyanúja miatt D. Dominik 22 éves kiskunfélegyházi és F. László 20 éves kecskeméti lakos ellen.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai 2014. február 8-án 21 óra 10 perckor Kiskunfélegyháza belterületén a Kossuth Lajos utca és a Fadrusz utca kereszteződésében igazoltatták a két férfit, akik egy ott kihelyezett 40-es sebességkorlátozás jelzőtáblát kíséreltek meg eltulajdonítani. Ezt a két rendőr észrevette és megakadályozták ebben a két tolvajt.

A férfiak gyanúsított kihallgatásuk alkalmával a bűncselekmény elkövetését elismerték. Elmondták, hogy egy barátjuknak akarták a táblát elvinni ajándékba, mivel aznap este ünnepelte a 40. születésnapját.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a nyomozást 2014. február 21-én befejezte, az iratokat a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek bíróság elé állítási javaslattal küldik meg.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi