Hírek
2014. Július 03. 11:12, csütörtök |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Táboroznak a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat tagjai
Idén is megrendezte hagyományos nyári táborát a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat, melynek ezúttal az önkormányzat tiszaalpári üdülője ad otthont.
Idén is megrendezte hagyományos nyári táborát a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat, melynek ezúttal az önkormányzat tiszaalpári üdülője ad otthont.
A résztvevők nemcsak játékkal, kirándulással múlatják a vakáció napjait, hanem hasznos ismerteket kapnak a Kiskunfélegyháza kulturális és sportéletéről, a közigazgatási és városüzemeltetési feladatokról, valamint a környezetvédelem fontosságáról.
A táborban eltöltött idő jó alkalom arra is, hogy a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat tagjai átbeszéljék a rájuk váró feladatokat, megismerjék lehetőségeiket – mondta el a Félegyházi Hírek érdeklődésére Szász Anikó táborvezető.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
