2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Szeptember 08. 14:53, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Takarítják az esővíz elvezető árkokat a Kossuthvárosban

Három utcában teszik rendbe a közmunkaprogram keretében a csapadékvíz elvezető árkokat a Kossuthvárosban. A munkások jelenleg az Illésházy utcában dolgoznak, majd Czuczor és a Honvéd utcában végzik el az árkok takarítását, mélyítését – tájékoztatta a Félegyházi Híreket Jankovszki Zoltán, a körzet önkormányzati képviselője.

A nyári nagy esőzések komoly problémát okoztak a város több területén, így a Kossuthváros néhány utcájában is. A csapadékvíz elvezető árkok eldugultak, megteltek. Ennek egyik oka az volt, hogy sok helyen átfedték, elzárták a kifolyónyílásokat, elmulasztották az árkok kitisztítását – mondta el Jankovszki Zoltán. Az önkormányzati képviselő ezúton kéri a lakókat, hogy a jövőben tartsák rendben az ingatlanuk előtt lévő árkokat, kifolyókat, biztosítva így az esővíz szabad elfolyását.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból