Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2014. Szeptember 26. 10:22, péntek | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Taroltak a Szent Benedek Gimnázium atlétái

Taroltak a Szent Benedek Gimnázium atlétái

Kecskeméten rendezték meg szeptember 22-én a Megyei Középiskolás Atlétikai Csapatbajnokságot, melyen a Szent Benedek Gimnázium (volt PG) atlétái kitűnően szerepeltek.

Kecskeméten rendezték meg szeptember 22-én a Megyei Középiskolás Atlétikai Csapatbajnokságot, melyen a Szent Benedek Gimnázium (volt PG) atlétái kitűnően szerepeltek, és ezzel tovább öregbítették az iskola és a város hírnevét.

Távolugrás csapatban első a Szent Benedek Gimnázium (Kiskunfélegyháza) 581 cm-es átlaggal, magasugró csapatban szintén első a PG, átlaguk 172,5 cm. Nyert a súlylökő csapat is, eredményük 926 cm. A svédváltóban bronzérmesek lettek. A távolugró és magasugró csapat nagy valószínűséggel bejutott az országos döntőbe, ahova az ország legjobb nyolc csapatát hívják meg. Reményeink szerint a diákok október nyolcadikán méltón fogják képviselni Budapesten iskolánkat és Kiskunfélegyháza városát. A csapat tagjai: Kürtösi Richárd, Tóth István, Kiss Krisztián, Budai Bálint, Elek István, Bujdosó Bence, Lány Roland, Máriás Milán, Tapodi Tamás, Sánta Dávid. Testnevelő tanár: Alács Gyula.

Fotó: A nyertes csapat Alács Gyula testnevelővel.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 09:41, szerda | Helyi sport

2026. első versenyei a Koppányoknál

2026. január 02-án Füzesgyarmaton 3/D teremversenyen vettek részt a Turul Koppány Íjászai. Az év első versenyét a Füzesgyarmati Arany Sólyom Hagyományőrző Íjászegyesület rendezte.

2026. Február 23. 17:01, hétfő | Helyi sport

Családok, futók, bringások – mindenkit vár a Tour de Puszta

A Bringabarátok Sportegyesület immár hetedik alkalommal rendezi meg a Tour de Puszta terepkerékpáros és terepfutó eseményt, amely évről évre egyre több sportkedvelőt és családot vonz a Fülöpjakab településére.

2026. Február 08. 13:49, vasárnap | Helyi sport

Magabiztos sikerek az első U17-es női és kötöttfogású válogatón

Nagyszerű eredményt ért el a Kiskunfélegyházi Birkózó Egyesület két versenyzője Budapesten, az első U17-es női és kötöttfogású válogatón.

2026. Február 03. 16:30, kedd | Helyi sport

Dobos Eszter az ország legjobbjai között – rangos díjat vehetett át Inárcson

2026. január 31-én Inárcson került megrendezésre a Magyar Lovassport Szövetség, azon belül pedig a Lovassportok Amatőr és Utánpótlás Szakágának éves díjátadó Gálája.