Hírek
2013. Június 07. 16:17, péntek |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Tavaszi sportfesztivál
Súlyos fogyatékos és tanulásban akadályozott 65 sportoló rézvételével a Forrest Gump SE öt sportágban
Súlyos fogyatékos és tanulásban akadályozott 65 sportoló rézvételével a Forrest Gump SE öt sportágban – erőemelés, evezés, lengőteke, pohárpakolás, petaque – versenyt rendezett június 6-án a Szakmaközi Művelődési Házban. Résztvevő csapatok: Nádasdy utcai Idősek Otthona, Csanyi úti Idősek Otthona, Göllesz Viktor Általános Iskola, Csongrádi Fogyatékos Otthon lakói és a Forrest Gump SE tagjai. A versenyt Balla László alpolgármester és Gálig Erzsébet a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézet igazgatója nyitotta meg.
EREDMÉNYEK:
ERŐEMELÉS:
Nők:
1. Barna Papp Éva - Forrest Gump SE
2. Iványi Andrea – FGSE
3. Ipacs Ildikó – FGSE
4. Kolompár Angéla – Göllesz
5. Kovács Erzsébet – FGSE
6. Németh Beatrix – Csongrád
Férfiak:
1. László Róbert – FGSE
2. Ónodi András – FGSE
3. Papp László – FGSE
4. Nagy Pál Norbert – FGSE
5. Kocsis Zsolt – Göllesz
6. Ács Attila – FGSE
EVEZÉS:
Nők:
1. Barna Papp Éva – FGSE
2. Kovács Erzsébet – FGSE
3. Ipacs Ildikó – FGSE
4. Nagy Nikolett - Göllesz
5. Kolompár Angéla – Göllesz
6. Korom Erika – Göllesz
Férfiak:
1. Papp László – FGSE
2. László Róbert – FGSE
3. Ács Attila – FGSE
4. Szabó Imre – Göllesz
5. Szabó László – FGSE
6. Izsák Lőrinc – Csongrád
LENGŐTEKE:
Nők:
1. Sallai Bernadett – FGSE
2. Szabó Anita – FGSE
3. Ipacs Ildikó – FGSE
4. Bodor Ferencné – Nádasdy
5. Potyesz Éva – FGSE
6. Patai Sándorné – Nádasdy
Férfiak:
1. Száraz Nagy Sándor – Csanyi út
2. Pálinkó Tibor – FGSE
3. Ficsór László – FGSE
4. Nemes Mihály – Csanyi út
5. Tóth András – Göllesz
6. Kolompár Zoltán – Göllesz
POHÁR-PAKOLÁS
Nők:
1. Barna Papp Éva – FGSE
2. Korom Erika – Csongrád
3. Kolompár Emese – Göllesz
4. Kecse Nagy Krisztina – Csongrád
5. Potyesz Éva – FGSE
6. Gál Ildikó – Göllesz
Férfiak:
1. Kocsis Alex – Göllesz
2. Tóth András – Göllesz
3. Király István – FGSE
4. Kolompár Zoltán – Göllesz
5. Nagy Pál Norbert – FGSE
6. Dobos Attila – Göllesz
PETANQUE:
Nők:
1. Ipacs Ildikó – FGSE
2. Bori Bernadett – Göllesz
3. Németh Beatrix – Csongrád
4. bodor Ferencné – Nádasdy
5. Kovács Erzsébet – FGSE
6. Csáki Mária – Nádasdy
Férfiak:
1. Kocsis Zsolt – Göllesz
2. Nagy János – Csanyi út
3. Ónodi András – FGSE
4. Kovács Péter Pál – Csongrád
5. Ficsór László – FGSE
6. Szabó Imre – Göllesz
Külön köszönjük Gálig Erzsébet igazgatónőnek és a FONO munkatársainak odaadó segítségét, és a Szakmaközi Művelődési Ház igazgatójának, Rókus Tibor Úrnak és munkatársainak, hogy helyet adtak a fesztiválnak, és a lebonyolításban is segítettek.
Ezek érdekelhetnek még
2024. Március 28. 08:00, csütörtök | Helyi
4 iskola sakkverseny a Batthyányban
Március 23-án, szombaton a 4 iskola közötti sakkverseny-sorozat harmadik állomása a Batthyány Lajos Általános Iskola volt.
2024. Március 27. 15:38, szerda | Helyi
Jutalom mozielőadáson járt a Kicsinyek Kórusa
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata mozi előadással jutalmazta meg a Batthyány Lajos Általános Iskola Kicsinyek Kórusát a 250 éves Jubileumi Gálán való szerepléséért.
2024. Március 27. 12:36, szerda | Helyi
Húsvétvasárnap állítjuk át az órát
A 2024-es tavaszi óraátállítás március 31-én (húsvétvasárnap) lesz.
2024. Március 27. 11:57, szerda | Helyi
Országos bajnokság Győrben
Győrben az Ashihara Karate Országos Bajnokságon vettek részt a Batthyány Lajos Általános Iskola 3. z osztályába járó Kocsis ikrek, akik nagyszerűen szerepeltek.