Hírek
2017. Május 29. 13:52, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Dinnyés Gyula
Távlövő versenyen vettek részt a Koppányok
Május 28-án, vasárnap Mindszenten rendeztek íjászversenyt. A Turul Koppány Íjászai HE tagjai négy fővel vettek rész az eseményen.
A Koppányok stílusának szokatlan versenyfajta a távlövés, de egy kis edzésnek, hétvégi játéknak bevállalták a versenyen való indulást. A 30-80 m közt leküzdendő célok nem kis feladatot adtak a résztvevőknek. Itt már nem lehet egyetlen mellé lövés nélkül végig küzdeni a napot. Bizony volt vesszőkeresés, a legjobbak közt is.
Azért jó volt ezt is kipróbálni, jó volt megnézni mit tudnánk ebben a versenystílusban.
Eredmények is születtek:
Csankovszki Anna első, Szeibert Imre második, Misák Atilla a középmezőnyben, míg Dinnyés Gyula a második helyen végzett.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 10:41, kedd | Helyi sport
Arany- és ezüstérmeket szerzett a Zöldmező Lovas Sport Egyesület
Szilvásváradon került megrendezésre a hétvégén a Kelet-Magyarország Régiós Döntő és Lipicai Ló Kupa forduló az INEOS Grenadier Lipicai Lovasközpontban.
2026. Július 27. 15:05, hétfő | Helyi sport
Aranyérmes félegyházi birkózók a strandbirkózó országos bajnokságon
Lezajlottak a Strandbirkózó Országos Bajnokság versenyei, amelyen Kiskunfélegyházáról két versenyző mérettette meg magát, komoly sikerrel.
2026. Július 16. 12:40, csütörtök | Helyi sport
Nagyon sikeres júniust zárt a Fénypárducok csapata
Június 13-án Budapesten, és Ferencszálláson is megmérettették magukat a Fénypárducok versenyzői.
2026. Július 07. 12:22, kedd | Helyi sport
Két Magyar Bajnoki címet nyertek a Turul Koppány Íjászai Egerben
Bicskeiné Csányi Mária és Balanyi Sándor Magyar Bajnok Történelmi Íjász.












