Hírek
2019. December 13. 15:25, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Teljes útlezárás az M5-ös autópályán
Petőfiszállás térségében négy autó ütközött össze. A forgalmat leterelik a sztrádáról.
Jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján az M5-ös autópálya 117-es kilométerénél – a Budapest felé vezető oldalon – 2019. december 13-án 14 óra 30 perckor négy személygépjármű eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött. A balesetben az elsődleges adatok szerint egy személy megsérült.
A rendőrök a helyszínelés és műszaki mentés idejére a sztráda érintett szakaszát teljes szélességében lezárták. A forgalmat Kisteleknél az 5-ös számú főútra terelik. Az autópályára visszatérni Kiskunfélegyházánál lehet.
Kérjük a közlekedők türelmét!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi
Közös imádság városunkért az Ótemplomban
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.
