Hírek
2017. Június 19. 10:38, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Tetejére borulva állt meg
Kiskunfélegyháza külterületén, a 4625-ös út 62800-as méterénél 2017. június 18-án 18 óra 35 perckor Tiszaalpár irányából közlekedett egy 40 éves helyi lakos Fiat Marea típusú személygépkocsival.
A gépjárművezető eddig tisztázatlan körülmények között áttért a mentirány szerinti bal forgalmi sávba, ahol egy hirtelen kormánymozdulattal megpróbálta visszairányítani az autót saját sávjába. A jármű ekkor többször megpördült tengelye körül, majd a jobb oldali árokban, tetejére borulva állt meg. A sofőr a baleset következtében az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérüléseket szenvedett.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 17:13, csütörtök | Helyi
A következő 24-72 órában elkerülhetetlenné válik a Paksi Atomerőmű teljes leállítása
2026. Július 30. 12:53, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Július 28. 14:20, kedd | Helyi
Egyetlen pillanat is elég lehet a bajhoz… Kedvenceink biztonsága rajtunk múlik!
Egy Bács-Kiskun vármegyei kutyatartó múlt szombaton boltba indult, ezért az autójával kiállt az udvarból, majd elhajtott.
