2024. április 27, szombat - Zita

2013. November 26. 21:02, kedd | Helyi önkormányzati
Forrás: - szerk. -

Tíz százalékkal csökkennének Félegyházán a lakbérek

Csökkentené az önkormányzati bérlakások lakbérét a következő év közepétől tíz százalékkal Horváth Tamás kiskunfélegyházi képviselő. Minderről sajtótájékoztató keretében számolt be a média munkatársainak hétfőn. A kezdeményezésről november 28-án, csütörtökön, a képviselőtestület soron következő ülésén döntenek a városatyák.

A tervek szerint a módosítást 2014. közepétől vezetnék be. Ez egyrészt illeszkedik a kormányzati elképzelésekhez, miszerint az állam átvállalja az önkormányzatok adósságát február végéig, viszont cserébe olyan gazdaságélénkítő programokat vár el, ami jelentős segítséget nyújt a helyben élőknek. Ezzel a kezdeményezéssel mintegy négymillió forint maradhatna éves szinten ennél a közel 330 családnál – nyilatkozta Horváth Tamás önkormányzati képviselő.

2024. Április 27. 12:16, szombat | PR

Az év felelős foglalkoztatója a Jánosik Kft.

Év felelős foglalkoztatója díjat nyert a Jánosik és Társai Kft. a nagyvállalati kategóriában.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok