2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Július 19. 14:07, péntek | Helyi önkormányzati
Forrás: Félegyházi Közlöny

Tízezer milliárd forintos pályázati keret

Magyarország a kohéziós forrásokból 7200 milliárd forint, az agrár vidékfejlesztési forrásból pedig körülbelül 3000 milliárd forint támogatásra számíthat a 2014 és 2020 közötti időszakban – hangzott el azon a területfejlesztési fórumon, amit július 17-én, Kiskunfélegyházán, a városháza dísztermében szerveztek. Megyénk és városunk támogatásának mértéke attól függ, hogy a helyi civilek, vállalkozók, önkormányzati pályázók mennyit képesek érte tenni – mondta el Bányai Gábor, a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés elnöke. Mindezekhez városunkban adottak a lehetőségek, különösen az agrár-, élelmiszeripari és ipari vállalkozások tekintetében. Emellett bevonhatóak az állással nem rendelkező emberi erőforrások is. A fórumot is ezért hívták össze Kiskunfélegyházán, hogy a helyiek – a kellő tájékoztatást követően – akár a teruletfejlesztes@bacskiskun.hu e-mail címen, vagy személyesen a megyeházán is kifejthessék véleményüket, vagy vázolhassák ötleteiket.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén