2024. október 6, vasárnap - Renáta

2024. Január 28. 07:14, vasárnap | Helyi

Triatlon Fesztivál Félegyházán

Ússz! Fuss! Kerékpározz! - volt a mottója a Kiskunfélegyházán megrendezett Triatlon Fesztiválnak.

Kicsik és nagyok összemérhették tudásukat és együtt sportolhattak városunk legjobb triatlonosaival.

A rendezvéy úszónnappal kezdődött 2023. október 28-án és december 16-án, ahol 200 métert teljesítettek versenytempóban és nagyon jó hangulatban. A kerékpáros napra 2024. január 20-án került sor, 10 illetve 20 km-t tekertek a sportolók városunk körül, de családosoknak volt egy 4,6 km-es "kis kör" is. Utolsóként a futásra került sor, 2024. január 27-én, szombaton a belvárosban kialakított ezer méteres útvonalon. Ebből hármat kellett teljesíteni ahhoz, hogy célba érjenek az atléták. A táv leküzdése senkinek nem okozott nehézséget, volt aki száguldott, de sokan csak kocogtak. Minden sportnap teljesítése után sportitallal, pótolhatták elvesztett kalóriáikat az atléták.

Ez a rendezvény nem csak kielégítette, de tovább fokozta a versenyzők aktív, sportos, életmód iránti igényét.

Köszönjük a támogatást az Aktív Magyarországnak!

2024. Október 05. 11:38, szombat | Helyi

Kiskunfélegyháza, mint osztálykirándulási célpont

Petőfi Sándor és Móra Ferenc kultusza máig élénken él Kiskunfélegyházán.

2024. Október 04. 09:31, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Október 03. 13:04, csütörtök | Helyi

Kábítószer-kereskedők rendőrkézen

Három 20 év körüli dílert vettek őrizetbe a kiskunfélegyházi rendőrök. A nyomozás alatt több mint 3000 gramm illegális növényi származékot találtak és foglaltak le a rendőrök.

2024. Október 01. 16:05, kedd | Helyi

Fizetésemelések a félegyházi péküzemben

Extra juttatást vezetett be és az éjszakás órabérek után járó pótlékot is jelentősen, 20%-kal megemelte szeptemberben az ország egyik vezető sütőipari vállalata, a Félegyházi Családi Pékség.