2024. április 23, kedd - Béla

2021. Október 10. 18:03, vasárnap | Helyi
Forrás: petofiszallas.hu

Új aszfaltozott utcát adtak át Petőfiszálláson

2021. október 7-án átadásra került Petőfiszálláson az újonnan leaszfaltozott Szent István utca.

A beruházás a Magyar Falu Program keretében valósult meg 25 millió forint értékben, az Önkormányzat pedig saját forrásból 2 millió forinttal támogatta a 370m hosszú és 3,7 m széles útszakasz létrejöttét.

A víz és gáz bekötésre került,a villamos energia kiépítés alatt van. Az utcákban lévő porták mind értékesítve vannak. Remélhetőleg minél hamarabb megkezdődnek az építkezések az újonnan átadásra került portákon.

Az új útszakasz átadásánál jelen volt Kecskeméti Katalin, az Út-Ép-Ker 97 Kft. ügyvezető igazgatója is.

Az ünnepélyes szalagátvágás után Balla Barnabás plébános áldotta és szentelte meg a felavatott útszakaszt.

(Képek: petofiszallas.hu)