2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Július 25. 19:12, csütörtök | Helyi
Forrás: - szerk. -

Új iroda a Mozgáskorlátozottak számára

A Szakmaközi Művelődési Házban a felújítást követően új irodába költözött a Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesülete. Az egyesületi tagok szorgos munkával és örömmel vették birtokba az új irodát, amely végre korszerű lehetőségeket biztosít az egyesületi munkához.
A teljes körű felújítást követően a darts terem is várja a sport szerelmeseit. A terem falai, a mennyezet új szigetelést kapott, és gyönyörű, ragyogó, friss fehérben pompázik. Korszerűsítve lett a világítás, valamint a padló is új burkolatot kapott.
Kívánjuk, hogy örömmel használják a közösségek tagjai a megújult Szakmaközi helyiségeit

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.