Hírek
2022. Augusztus 08. 18:10, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Utolsó pillanatban mentette meg a rendőr a veszprémi fiatalt

Véget akart vetni életének egy fiatal Veszprémben.
Szombat délután, nem sokkal 3 óra előtt Rencsevics Mihály főtörzsőrmester éppen járőrszolgálatát teljesítette, amikor észrevette, hogy Veszprémben a Szent István Völgyhídnál egy férfi a kerítés mellett ácsorgott, majd azon átmászva a mélybe akart ugrani. A járőr a rendőrautóval azonnal vészfékezett, a kerítéshez rohant és visszahúzta a fiatalembert a korláton belülre.
Az öngyilkosságra készülő férfi végül elmondta megmentőjének, hogy magánéleti gondjai miatt nem látott más megoldást, ezért akart véget vetni életének. A fiatalt végül a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították - írta meg a police.hu.
Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123 ingyenes, lelki elsősegély számot!
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 28. 13:15, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: novemberben közel fél havi nyugdíjjal többet visz a postás
Nyugdíj-kiegészítést fizet a kormány, novemberben átlagosan közel fél havi nyugdíjjal többet visz a postás az időseknek - jelentette be csütörtökön a miniszterelnök.
2023. Szeptember 28. 13:14, csütörtök | Belföld
MNB-igazgató: év végére 7-8 százalék közé lassul az infláció
2023. Szeptember 28. 10:02, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor hamarosan bejelentést tesz
A miniszterelnök facebook posztjából egyelőre csak annyi derül ki, hogy a kormány döntött. Hogy miről, azt hamarosan megtudjuk.
2023. Szeptember 28. 09:57, csütörtök | Belföld
Több mint ezer gyermekkel kevesebb született idén, mint tavaly
Az előzetes adatok szerint 2023 augusztusában 7695 gyermek született, és 9504 ember halt meg. 2022 augusztusához képest a születések száma 5,3, a halálozásoké 11, a házasságkötéseké pedig 17 százalékkal csökkent.