2024. június 23, vasárnap - Zoltán

2018. December 23. 09:07, vasárnap | Helyi
Forrás: MTI

Vasárnap is folytatódik az esős időjárás

Vasárnap eleinte többnyire közepesen és erősen felhős lesz az ég, majd nyugat felől mindenütt megnövekszik, megvastagszik a felhőzet. Napközben helyenként, estétől északnyugat felől egyre többfelé számíthatunk esőre, záporra. A nyugatias szél több helyen megerősödik, szombaton néhol csaknem viharos széllökések is előfordulhatnak.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -2 és +4 Celsius fok között valószínű.

A legmagasabb nappali hőmérséklet vasárnap 3 és 11 Celsius fok között alakul, északkeleten lesz hidegebb.

Címkék: eső

2024. Június 22. 18:07, szombat | Helyi

Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját Kiskunfélegyházán

Hat oktató irányításával gyakoroltak együtt a jóga iránt érdeklődők a Jóga Világnapja alkalmából június 22-én (szombaton) a Hősök Parkjában.

2024. Június 22. 07:35, szombat | Helyi

A száraz időjárás kedvez az aratásnak

Az elmúlt napok nagyrészt száraz időjárása kedvez az aratásnak, de a forróság az érésben lévő búzának sem tesz jót - írta a HungaroMet Zrt. agrometeorológiai elemzésében.

2024. Június 22. 07:34, szombat | Helyi

Szombaton is másodfokú figyelmeztetés van érvényben Bács-Kiskun vármegyében

A legmagasabb, piros fokozatú figyelmeztetést adta ki a HungaroMet Zrt. két déli vármegyére szombatra is; Csongrád-Csanád és Békés vármegyében a napi középhőmérséklet 29 Celsius-fok felett alakulhat szombaton.

2024. Június 21. 10:09, péntek | Helyi

Ajándék muskátli az udvarokba, ablakokba

Kedves Félegyháziak!