Hírek
2017. Augusztus 30. 17:14, szerda |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
Véradások szeptemberben
Szeptemberben is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete.
Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezen kívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.
Véradási időpontok:
- Szeptember 1. (péntek): Tiszaalpár, Művelődési Ház: 9-12 óráig
- Szeptember 9. (szombat): Móra Ferenc Művelődési Központ, Kiskunfélegyháza, a Libafesztivál keretein belül: 10-15 óráig
- Szeptember 14. (csütörtök): Polgármesteri hivatal, Kiskunfélegyháza: 9-12 óráig
- Szeptember 16. (szombat): Kunszállás,a könyvtárban az egészségnap keretein belül: 10-14 óráig
- Szeptember 20. (szerda): Kossuth Lajos Szakiskola, Kiskunfélegyháza: 9-12 óráig
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 10:21, szombat | Helyi
Ma 10 órától megnyitotta kapuit a városi jégpálya
Ma reggel 10 órakor megnyílt a városi jégpálya, ahol kicsik és nagyok egyaránt kipróbálhatják a korcsolyázás örömeit.
2025. December 04. 15:45, csütörtök | Helyi
Megkezdődik a varjúfészkek eltávolítása
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2025. december 5-én (pénteken) a Kossuth Lajos utca Batthyány utca és Fadrusz János utca közötti szakaszán a fákon található varjúfészkek eltávolítására kerül sor.
2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi
Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő
November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
