2024. május 14, kedd - Bonifác

2017. Június 05. 13:00, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Vezetett, majd hét gólt kapott Kecskeméten a KHTK

Kecskeméti LC – Kiskunfélegyházi HTK 7-1 (3-1)

A bajnokság szempontjából tét nélküli összecsapással zárult a megyei I. osztályú foci szezon június 3-án. A második helyezett Kecskeméti LC a bronzérmes Kiskunfélegyházi HTK-t látta vendégül.

A szomszédvárosi derbit a KHTK kezdte jobban, Medgyesi László góljával a 20. percben előnybe került (0-1). A hazaiak ezt követően rendezték soraikat és kihasználva helyzeteiket az első félidőben megfordították az állást (3-1).

A második játékrészben a kecskemétiek egyre nagyobb fölénybe kerültek, a bajnokság gólkirályi címét megszerző Salami Eugene kétszer is betalált, mellette Balog Szabolcs négyszer, míg Kitl Zoltán egyszer zörgette meg a félegyházi hálót. Hiába kezdte jobban a rangadót a KHTK, a végén 7-1-es zakóba szaladt bele a Kecskeméti LC otthonában.

Bács-Kiskun Megyei I. 30. ford. 06. 03.

Kecskeméti LC – Kiskunfélegyházi HTK 7-1 (3-1)

Gólszerzők: Balog Szabolcs 32. p., 38. p., 74. p., 87. p., Kitl Zoltán 44. p., Salami Eugene 51. p., 78. p., ill. Medgyesi László 20. p.,

Címkék: bajnokság, foci, futball, KHTK

2024. Május 14. 10:58, kedd | Helyi

A kiskőrösi Petőfi Szülőház és Emlékmúzeum nyerte az Év emlékhelye díjat

Átadták az Év emlékhelye díjat, amelyet 11 pályázó közül a Petőfi Emlékmúzeum nyert el.

2024. Május 14. 10:47, kedd | Helyi

Lakitelek - Felavatták Yunus Emre török költő szobrát

A török irodalom meghatározó, 13. században alkotó személyiségének állítottak emléket a Hungarikum Ligetben.

2024. Május 14. 07:54, kedd | Helyi

Úton átkelő teknősökre figyelmeztet a természetvédelmi egyesület

Az úton átkelő teknősök védelmére hívja fel a figyelmet a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Május 13. 14:32, hétfő | Helyi

Megérkeztek az iskolákba a gyerekek digitális fejlődését elősegítő laptopok

Folytatódik a 2022. tavaszán megkezdett tanulói notebook kiosztási program.