2024. május 12, vasárnap - Pongrác

2018. Május 10. 19:42, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

XII. Abonyi Imre Hagyományőrző Hajtófesztivál

2018. május 12-én, szombaton tizenkettedik alkalommal kerül megrendezésre Abonyi Imre fogathajtó világbajnok emlékére a Hajtófesztivál Bugacon, melyre tisztelettel hívják és várják az érdeklődőket.

A verseny 2018. május 12-én, szombat 9 órakor kezdődik Bugacon a Lovaspályán.

A verseny déli szünetében: A Nemzeti Lovasszínház bemutatója

Délben: házias, finom ételek várják Önöket barátságos árakon

Délután: 14.00 órától izgalmas, látványos kombinációs versenyben mérik össze tudásukat a kettes és négyesfogatok. Láthatjuk Őket terepjárót vezetni, kerékpározni és természetesen négyesfogatot hajtani. Világbajnokokkal startnál Dobrovicz József és ifj. Dobrovicz József, Juhász László, ifj. Juhász László.
Gyermekeknek egész napos ingyenes kézműves foglalkozások, póni kocsikázás, ugrálóvár.

Minden korosztályt szeretettel várnak a rendezvény szervezői.

A verseny ingyenesen látogatható!

Bővebb információ:
www.bugac.hu

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 10. 16:54, péntek | Helyi

Vasárnap lesz a májusi vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. május 12. (vasárnap).

2024. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi

Kiválasztották Bács-Kiskun legjobb borait

A gyümölcsös alföldi boroké a jövő – hangzott el a szerdán tizenegyedik alkalommal megrendezett Bács-Kiskun Vármegye Bora versenyen Nemesnádudvaron.

2024. Május 08. 10:25, szerda | Helyi

Oldott hangulatban, lelkesen

A Batthyany Lajos Általános Iskolában április végén rendezték meg a nyolcadik iskola-előkészítő foglalkozást a nagycsoportos óvodások számára.