Hírek
2017. Szeptember 26. 08:57, kedd |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
XVII. Városi Diáknap
Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt.
A hagyományos kulcsátadást követően játékra hívják a város diákságát. Szeretettel várják a középiskolásokat, az általános iskolásokat, szurkolókat, nézőket, érdeklődőket.
Program:
- 9.30 Küldöttek fogadása a Díszteremben
- 9.50 Közmeghallgatás a diákoknak (2 fő GyIÖK képviselő, 2 fő tanuló és 1 fő DÖK pedagógus iskolánként)
- 11.30 Ünnepélyes kulcsátadás
- 12.50 Megnyitó – beszédet mond Csányi József Polgármester
- 13.00 Vetélkedő a középiskolások bevonásával (6 fő sorverseny + 4 fő logikai feladatok)
- 14.00 Eredményhirdetés
- 14.10 Vetélkedő az általános iskola alsós és felsős diákok bevonásával (5 fő alsós és 5 fő felsős iskolánként)
- 15.10 Eredményhirdetés
- 15.20 A Rocktár meglepetéskoncertje
Kísérő programok: Középiskolák bemutatkozása, AK Táncbemutató, Süveges Autósiskola, Kiskunfélegyházi Harcművészeti Sportegyesület bemutatója, Constantinum Intézmény Rendvédelmi bemutatója.
Fotó: 2016. évi archív
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 13:57, csütörtök | Helyi
Új közlekedési rend lép életbe a Lóúsztató érintett szakaszán
A Lóúsztató érintett útszakaszán az új forgalmi rend szerint az általános átmenő forgalom nem engedélyezett.
2026. Április 30. 13:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Április 28. 14:31, kedd | Helyi
Helvécián újra életre kelnek a sínek
2026. Április 27. 16:28, hétfő | Helyi
Nosztalgiavonat érkezik Kiskunfélegyházára a májusi hosszú hétvégén
Az időutazás márpedig lehetséges!
