Városlista
2024. március 3, vasárnap - Kornélia

Képek | Közélet

50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya

2022-11-12 17:04:45

Közgyűlésre hívta és várta tagjait november 11-én a Kiskun Természetjáró Egyesület a Szakmaközi Művelődési Házba.
A népes számban megjelent természetjárókat Fekete Márta, az egyesület elnöke köszöntötte. Örömét fejezte ki, hogy az elmúlt időszak megpróbáltatásai, a járványveszély miatti intézkedések megszüntetését követően is sikerült nagyon sok élménnyel gazdagodni.

(Képek: Fábián Adrienn)

50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya
50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya 50 éves a Kiskun Természetjáró Egyesület Bakancsosok Szakosztálya