Városlista
2024. június 14, péntek - Vazul

Képek | Közélet

50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör

2023-06-06 10:45:04

Jubileumi előadással ünnepelte fennállásának 50. évfordulóját a Kiskunfélegyházi Népdalkör június 5-én, a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermében.

50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör
50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör 50 éves jubileumát ünnepelte a Kiskunfélegyházi Népdalkör