Városlista
2024. március 4, hétfő - Kázmér

Képek | Sport

7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán

2015-04-07 15:51:20

A felvidéki Marcelházán rendezték meg a Fekete Sólyom Íjász Egyesület tagjai 7. Nemzetközi 3D-s íjászversenyüket!
Mintegy száz íjász gyülekezett szombat reggel az megmérettetésre. A muflonokkal, őzekkel, rókákkal, emukkal belakott gyönyörű erdőben megrendezett verseny csodálatos napsütéses időben zajlott le.

7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán
7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán 7. Nemzetközi 3 D íjászverseny Marcelházán