Városlista
2023. december 2, szombat - Melinda

Képek | Közélet

90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete

2022-07-09 14:57:29

Kocsis Mihályné Veronika ma (július 9-én) töltötte be 90. életévét.

(Képek: Fábián Adrienn)

90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete
90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete 90 évesen is buzog még Veronka néniben a munka szeretete