2024. április 23, kedd - Béla

Képek | Közélet

Nem minden esetben erősebb nem a férfi

2015-11-15 07:25:42

Fókuszban a prosztata címmel több érdekes előadáson vehettek részt az érdeklődők a Rocktárban november 14-én (szombaton).

Városunk könnyűzene bázisa sok érdekes és kellemes kikapcsolódást nyújtó eseménynek ad otthont a mindennapokban a koncertek szervezése mellett. Ezúttal az egészség témakörét célozta meg délutáni programja kapcsán. A helyszín otthonos és barátságos varázsa láthatólag nagyobb vonzerővel bírt, mint ha egy szürke előadóteremben tartották volna meg az előadások sorát.

A helyszínen 13 és 16 óra között véradást tartott a Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete, amelyre szintén nagy volt az érdeklődés.

Nem minden esetben erősebb nem a férfi