2024. május 4, szombat - Mónika

Az EU beruházási csomagot fogadott el 10 tagállam, köztük Magyarország
2019. Április 03. 05:00, szerda | Külföld

Az EU beruházási csomagot fogadott el 10 tagállam, köztük Magyarország

Az Európai Bizottság kohéziós politika keretében 4 milliárd eurós (egy euró mintegy 322 forint) beruházási csomagot fogadott el 10 tagállam 25 nagyszabású infrastrukturális projektje számára.

Napelemek kerülnek a középületek tetejére
2018. Október 23. 13:22, kedd | Helyi

Napelemek kerülnek a középületek tetejére

Bár nem látványos, de nagyon jelentős a város életében az a 400 millió forintos beruházás, melynek keretében az önkormányzat szinte valamennyi intézményére napelem kerül - írja a baon.hu.

Munkáltatói fórum
2018. Augusztus 06. 13:16, hétfő | Helyi

Munkáltatói fórum

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztálya meghívja Önt a mikro-, kis és középvállalkozások munkahelyteremtő beruházásainak támogatásáról szóló MUNKÁLTATÓI FÓRUMRA.

Brit jegybanki kormányzó: a Brexit bizonytalanságai miatt beruházások maradnak el
2018. Április 20. 07:32, péntek | Külföld

A Bank of England kormányzója szerint a brit EU-tagság megszűnésének folyamatát övező bizonytalanságok miatt jóval gyengébb a beruházási aktivitás a brit gazdaságban, mint más fejlett ipari gazdaságokban.

Így vált Közép-Európa meghatározó beszállítójává a kiskunfélegyházi Kunplast
2018. Január 02. 10:43, kedd | Helyi

Így vált Közép-Európa meghatározó beszállítójává a kiskunfélegyházi Kunplast

Alter Róbertné szerint ha van a sikernek titka, az egyetlen dologban rejlik: a jó csapatban.

Másfél milliárd forintos beruházás Csongrád-Bokroson
2017. Július 10. 09:52, hétfő | Helyi

Másfél milliárd forintos beruházás Csongrád-Bokroson

Hetven új munkahely nyílik a MARS gyárában.

Több mint 1500 milliárdnyi vasútfejlesztés a következő években
2017. Március 04. 12:00, szombat | Helyi

Több mint 1500 milliárdnyi vasútfejlesztés a következő években

Több mint 1500 milliárd forintnyi vasútfejlesztés indul el vagy fejeződik be a következő években hazai és európai uniós forrásokból, valamint kínai hitelből

A Békás szökőkút nem csak a múlté a Móra téren
2016. Június 21. 16:23, kedd | Helyi

A Békás szökőkút nem csak a múlté a Móra téren

Több mint 250 millió forintot költ önkormányzatunk lakókörnyezetünk és városunk intézményeinek szebbé és biztonságosabbá tételére.

Beruházási ellenőrzési rendszert alakít ki a kormány
2016. Június 08. 07:45, szerda | Belföld

Beruházási ellenőrzési rendszert alakít ki a kormány

Központi elektronikus nyilvántartást alakít ki a kormány az állami beruházások folyamatos felügyeletére - olvasható a Magyar Közlöny legfrissebb, kedden megjelent számában.

Óriási beruházások a Torus Kft-nél
2016. Május 25. 16:43, szerda | Helyi

Óriási beruházások a Torus Kft-nél

2016-ban a Torus kft.-nél elindult egy nagy volumenű beruházás, mely infrastrukturális és kapacitásfejlesztéssel kapcsolatos projekteket foglal magában.

Óriási beruházások a Félegyházi Malom Kft-nél
2016. Február 04. 17:02, csütörtök | Helyi

Óriási beruházások a Félegyházi Malom Kft-nél

A Kiskunfélegyházi Malom Kft. 960 millió forintos összértékű kapacitásbővítő fejlesztését a magyar kormány 480 millió forint vissza nem térítendő támogatással segíti.

Új Asztalosüzem nyílt városunkban
2015. November 19. 13:15, csütörtök | Helyi

Új Asztalosüzem nyílt városunkban

Ma (november 19-én) ünnepélyes keretek között megnyitotta kapuit a Fornetti Kft. kiskunfélegyházi bútorgyártó részlege az Izsáki út 26. sz. alatt.