2024. április 28, vasárnap - Valéria

Beláthatatlan útkereszteződések Félegyházán
2014. Május 28. 09:25, szerda | Helyi

Beláthatatlan útkereszteződések Félegyházán

Gondozatlan fák és bokrok nehezítik az útkereszteződések beláthatóságát a város több pontján.

Megemelt állami támogatás a mezőőrök foglalkoztatásához
2014. Április 04. 15:54, péntek | Belföld

Megemelt állami támogatás a mezőőrök foglalkoztatásához

A vidék közbiztonságának növelése érdekében a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) közel a duplájára emeli a mezőőrök foglalkoztatásához az önkormányzatoknak nyújtott állami hozzájárulás mértékét.

Tüzetesen átvizsgálják a város játszótereit
2014. Március 06. 07:40, csütörtök | Helyi

Tüzetesen átvizsgálják a város játszótereit

Megkezdődött a város húsz köztéri játszóterének hatósági ellenőrzése. A szakemberek azt vizsgálják, hogy a létesítmények megfelelnek-e a jogszabály által előírt körülményeknek.

Heteken belül felszerelik a térfigyelő
2014. Január 21. 08:15, kedd | Helyi

Heteken belül felszerelik a térfigyelő

Kiskunfélegyháza városa 10 millió forintot hitelez öt darab térfigyelő kamara felszereléséhez.

Téli autóvezetési aranyszabályok
2013. December 07. 09:12, szombat | Belföld

Téli autóvezetési aranyszabályok

Nyakunkon a tél és a síkos utak elbizonytalanítanak minket az autóvezetésben. Magabiztos téli sofőrök lehetünk, ha az alábbi pár aranyszabályt betartjuk.

Mit tudhat meg rólad egy hacker?
2013. November 04. 12:49, hétfő | Belföld

Mit tudhat meg rólad egy hacker?

A Pandodaily szerzője maga bérelt fel egy csapatot, hogy meghackeljék online aktivitását, és ezen keresztül az életét, ha tudják. Tudták. Tapasztalatairól az újságíró egy gigacikkben számolt be.

Egyre többen csatlakoznak a NET programhoz
2013. Augusztus 09. 16:25, péntek | Belföld

Egyre többen csatlakoznak a NET programhoz

Az utóbbi hónapokban ugrásszerűen megemelkedett a Nemzeti Eszközkezelő Zrt.-nek felkínált ingatlanok száma

Állandó rendőri jelenlét a megyében
2013. Június 11. 13:10, kedd | Kék hírek

Állandó rendőri jelenlét a megyében

Bács-Kiskun megyében 2013. június 11-én 886 rendőr lát el árvízvédelemmel kapcsolatos rendőri feladatokat, közülük 724 fő készenléti szolgálati formában

Jelöld ismerősnek a gyereked az interneten!
2013. Május 30. 09:43, csütörtök | Életmód

Jelöld ismerősnek a gyereked az interneten!

Tétovázik, ha durva, esetleg fenyegető tartalommal találkozik az interneten? Nem tudja, mit kellene lépnie, ha felkavaró posztokat közöl ismerőse vagy gyermekének barátja a Facebookon? Megmondjuk, mit tegyen.

2012. Május 02. 07:05, szerda | Külföld

Saját testükbe rejtik a bombát?

A terroristák testébe rejtett robbanószerkezetektől, bomba implantátumoktól tartanak a légi járatokon az amerikai és uniós hatóságok az ABC News hétfői jelentése szerint.

2012. Március 15. 14:05, csütörtök | Belföld

Elismerően nyilatkoztak a paksi erőfeszítésekről

Elvégezte a paksi atomerőműben végrehajtott stresszteszt alapján összeállított nemzeti jelentés felülvizsgálatát az EU által delegált munkacsoport.