2021. Szeptember 30. 13:30, csütörtök | Belföld

Jó szerencsét! Sajtos Dániel másodéves faipari mérnök hallgató vagyok a Soproni Egyetemen.

2021. Szeptember 04. 08:06, szombat | Sport

A kajakos Varga Katalin bronzérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián.

2021. Augusztus 31. 09:12, kedd | Sport

Dávid Krisztina bronzérmet nyert légpisztolyban a tokiói paralimpián.

Bronzérmet szerzett Szvitacs Alexa a paralimpián
2021. Augusztus 28. 11:48, szombat | Sport

Bronzérmes lett szombaton az asztaliteniszező Szvitacs Alexa az S9-es kategóriában a tokiói paralimpián.

Nagyszerű versenyzéssel bronzérmes az öttusázó Kovács Sarolta
2021. Augusztus 06. 15:26, péntek | Sport

Kovács Sarolta nagy küzdelemben bronzérmet nyert a női öttusázók pénteki versenyében a tokiói olimpián.

Bronzérmes a Kozák, Bodonyi duó női K-2 500 méteren
2021. Augusztus 03. 08:51, kedd | Sport

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra duó bronzérmet nyert K-2 500 méteren a tokiói olimpián. A szám másik magyar egysége, Csipes Tamara és Medveczky Erika negyedikként ért célba.

Magyar bronzérem a rejtvényfejtő-világbajnokságon
2019. Október 06. 08:12, vasárnap | Belföld

Bronzérmes lett Gyimesi Péter magyar rejtvényfejtő a németországi világbajnokságon, a junior kategóriában - közölte István György, a válogatott csapatkapitánya az MTI-vel szombaton.

Sikeresen kezdte az őszi versenyszezont a Kiskunfélegyházi Birkózó SE csapata
2019. Szeptember 02. 08:54, hétfő | Helyi sport

Balkányban hat országot képviselve, 27 csapat 220 versenyzője szabad fogásban mérte össze tudását augusztus utolsó szombatján.

Bronzérmes a félegyházi birkózó csapat
2019. Június 03. 08:34, hétfő | Helyi sport

Pesterzsébeten rendezték az elmúlt szombaton a a kötöttfogású diák csapatbajnokságot. A területi selejtező megnyerésével a Kiskunfélegyházi Birkózó SE kiemeltként kvalifikálta magát az országos döntőben.

Nagyszerűen szerepeltek a félegyházi birkózó lányok a diák csapatbajnokság országos döntőjén
2018. November 12. 10:07, hétfő | Helyi sport

A selejtező csoportban először a dunaújvárosiakat, majd az érdieket legyőzve bejutottak a hármas döntőbe.

Ragyogó eredmények birkózásból
2017. December 04. 14:14, hétfő | Helyi sport

Az elmúlt hétvégén két helyszínen is versenyeztek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői és mindkét helyszínen kimagasló eredményeket értek el.

Egy arany és egy bronzérem a Szumó Európa bajnokságon
2017. Október 25. 11:29, szerda | Helyi sport

Varsóban rendezték az idei Szumó Európa bajnokságot, ahol Rekedt-Nagy Réka nagyszerű eredményeket ért el.