2016. Január 27. 09:29, szerda | Helyi

Nagyszerűen sikerült az a korondi kirándulás, amelyen a Kiskunfélegyházi Vasas TK birkózói vettek részt január 22-26-között.

Józsefes sikerek az Országos Tenisz Diákolimpián
2015. Június 17. 08:18, szerda | Helyi sport

Június első hetében rendezték meg Siófokon az Országos Tenisz Diákolimpia Döntőt, ahol a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola csapatai két arany és egy bronzérmet szereztek.

Turul Koppány nyílzápor Tiszaföldváron
2015. Május 05. 09:00, kedd | Helyi sport

A május 2-án rendezett tiszaföldvári 6. Aranyhegy Kupa gátoldalban, íjászversenyre kiválóan alkalmas területen megrendezett helyszínén mintegy 100 íjász gyűlt össze a versengés kedvéért.

Dorogon is dobogóra álltak bírkózóink
2015. Április 20. 14:24, hétfő | Helyi sport

Dorogon rendezték az elmúlt hétvégén a kötöttfogású diákolimpia országos döntőjét, ahol a Kiskunfélegyházi Vasas TK versenyzői is megmérették magukat.

A Nemzeti Ünnepen aranyéremmel jeleskedtek
2015. Március 16. 16:12, hétfő | Helyi sport

A március 15-ei jeles napot sportolással ünnepelték birkózóink.

Tizennyolc éremmel zártak a házigazda magyarok
2015. Március 02. 10:48, hétfő | Sport

Uszonyos- és búvárúszó világkupát rendeztek Egerben február 28-án és március 1-jén.

Vízilabda Eb - bronzérmes a női válogatott
2014. Július 26. 17:49, szombat | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a szombati bronzmérkőzésen 10-9-re legyőzte az olasz csapatot.

Vívó-vb - Bronzérmes a férfi kardcsapat
2014. Július 21. 18:20, hétfő | Sport

Bronzérmet nyert a magyar férfi kardcsapat a kazanyi vívó-világbajnokságon.

Európa élvonalában Szabó Tamás
2014. Június 12. 09:57, csütörtök | Helyi sport

A tavalyi világbajnoki bronz mellé egy EB ezüstérem is bekerült Szabó Tamás háromszoros magyar bajnok trófeái közé.

2012. Április 21. 14:13, szombat | Sport

Birkózás: Hatos Gábor bronzérmes a szófiai olimpiai selejtezőn

A 74 kilós Hatos Gábor bronzérmet szerzett a birkózók Szófiában zajló olimpiai selejtezőjén, melynek első, pénteki napján hat szabadfogású súlycsoport küzdelmeit bonyolították le.

2011. Október 16. 07:41, vasárnap | Sport

Bronzérmesek Tóth Krisztináék

Bronzérmet szerzett a Tóth Krisztina, Póta Georgina duó az asztalitenisz Európa-bajnokságon.