2024. május 1, szerda - Fülöp

Diákolimpiának ad otthont Kiskunfélegyháza
2015. Február 07. 17:02, szombat | Helyi sport

Diákolimpiának ad otthont Kiskunfélegyháza

Idén Kiskunfélegyháza ad otthont a IV. korcsoportos fiúk teremlabdarúgó bajnokságnak február 7-e és 8-a között. A döntők egyszerre két helyszínen zajlanak szombaton és vasárnap.

Büszkén tekinthetünk tornászlányainkra
2015. Január 29. 08:17, csütörtök | Helyi sport

Büszkén tekinthetünk tornászlányainkra

Január 28-án rendezték meg a torna Diákolimpiai megyei döntőjét Kecskeméten, ahol újabb nagyszerű és értékes eredmények születtek a jövőre nézve a kiskunfélegyházi tornász lányoktól.

Tornászaink diadalma Kalocsán
2015. Január 21. 16:09, szerda | Helyi sport

Tornászaink diadalma Kalocsán

Január 20-án, Kalocsán kezdődött meg a tornászok 2015-ös Diákolimpiai versenysorozata, amelyen kiválóan szerepeltek a kiskunfélegyházi lányok. I. és II. korcsoportban is a dobogó legfelső fokára állhattak.

Kalocsán álltak dobogóra tornászaink
2014. December 13. 12:40, szombat | Helyi sport

Kalocsán álltak dobogóra tornászaink

A Diákolimpia keretein belül megrendezett jubileumi XX. "ÖCSI BÁCSI" Torna Kupán vett részt december 12-én a Jövő Bajnokai DSE tornaszakosztálya Kalocsán.

Józsefes sikerek a Diákolimpián
2014. Június 05. 08:21, csütörtök | Sport

Józsefes sikerek a Diákolimpián

Május utolsó hetében rendezték meg Budapesten az Atlétikai Diákolimpia korosztályos országos döntőit, melyen mindhárom korcsoportban képviselte a város színeit a József Attila Általános Iskola.

Szabadfogású diákolimpia
2014. Május 19. 14:18, hétfő | Helyi sport

Szabadfogású diákolimpia

Hétvégén, pénteken és szombaton a tiszakécskei sportcsarnokban rendezték meg a diák I. és serdülő korosztály számára a szabadfogású diákolimpiát.

Félegyházi úszók sikere az Országos Diákolimpiai Döntőn
2014. Április 08. 09:25, kedd | Helyi sport

Félegyházi úszók sikere az Országos Diákolimpiai Döntőn

Február 28-a és március 02-a között rendezték meg az Országos Úszó Diákolimpiai Döntőt Kecskeméten.

Kolimpia Félegyházán
2013. Június 09. 17:37, vasárnap | Helyi sport

Kolimpia Félegyházán

A Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Kossuth Lajos Szakközépiskolája rendezte meg június 7-9. között az V. Kolimpiát

Úszó sikerek az Országos diákolimpián
2013. Március 07. 13:26, csütörtök | Helyi sport

Úszó sikerek az Országos diákolimpián

A Kiskunfélegyházi Úszó egyesület versenyzői 2013. március 1-2-3-án a 2012/2013 tanévi Országos diákolimpián vettek részt, Budapesten a Komjádi uszodában.