2024. április 19, péntek - Emma

Két verseny – Nyolc érem
2017. Június 13. 11:08, kedd | Helyi sport

2017. május 27-28-án került megrendezése a Budapesti Tüske Uszodában a Delfintalálkozó, mely a 2007 és 2008-ban született gyermekeknek biztosított versenyzési lehetőséget.

Egy arany, egy ezüst és egy bronz a Mikulás Kupán
2016. December 06. 09:31, kedd | Helyi sport

Hét fővel vettek részt a KHTK –Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai Kunszentmártonban a X. Szent Márton Mikulás Kupán.

Paralimpia 2016 - Magyar érmesek
2016. Szeptember 16. 07:44, péntek | Sport

A riói nyári paralimpia magyar érmesei:

2016. Szeptember 15. 07:24, csütörtök | Sport

Paralimpia 2016 - Négy ezüst- és négy magyar bronzérem a félidőben
2016. Szeptember 14. 09:51, szerda | Sport

Nyolc éremnél - négy-négy ezüstnél, illetve bronznál - tart a magyar csapat a riói paralimpia félidejében.

Rio 2016 – Éremtáblázat: 8 arany, 3 ezüst és 4 bronz
2016. Augusztus 22. 11:57, hétfő | Sport

Az Egyesült Államok csapata 121 medállal végzett az éremtáblázat élén a riói olimpián. A magyarok nyolc arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel a 12. helyen zártak.

Vége az olimpiának, így zártak a magyar sportolók
2016. Augusztus 22. 11:49, hétfő | Sport

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Rio 2016 - Kozák Danuta aranya és a többiek sikere csütörtökön
2016. Augusztus 19. 07:27, péntek | Sport

A kajakos Kozák Danuta címvédőként győzött női K-1 500 méteren a riói olimpia csütörtöki versenynapján, ezzel Magyarország 500. ötkarikás érmét, egyben 175. aranyát nyerte.

Rio 2016 - Éremtáblázat a 12. nap után
2016. Augusztus 18. 07:39, csütörtök | Sport

Az Egyesült Államok továbbra is nagy fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia 12., szerdai versenynapját követően, a magyarok hat arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel változatlanul a 12. helyen állnak.

Rio 2016 - Magyar érmesek és pontszerzők
2016. Augusztus 17. 07:46, szerda | Sport

Rio 2016 - Éremtáblázat a 11. nap után
2016. Augusztus 17. 07:43, szerda | Sport

Az Egyesült Államok továbbra is nagy fölénnyel vezet az éremtáblázaton a riói olimpia 11., keddi versenynapját követően, a magyarok hat arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel a 12. helyen állnak.

Rio 2016 - újabb arany - győzött a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó
2016. Augusztus 16. 14:37, kedd | Sport

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.