2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

A dohányzás miatt veszítette el gyerekei felügyeleti jogát egy spanyol férfi
2019. Február 05. 17:03, kedd | Külföld

A dohányzás miatt veszítette el gyerekei felügyeleti jogát egy spanyol férfi

A dohányzás miatt veszítette el két gyerekének felügyeleti jogát egy spanyol férfi - közölte az El Mundo című spanyol napilap kedden.

Gyakran aggódik amiatt, hol vannak a gyerekei? Akkor ne hagyja ki ezt az appot
2016. Május 08. 13:00, vasárnap | Helyi

Gyakran aggódik amiatt, hol vannak a gyerekei? Akkor ne hagyja ki ezt az appot

Az alábbi app szelfiket használ a szülők megnyugtatására, és leveszi a gyerekek válláról azt a gondot, hogy telefonálgassanak, üzengessenek szüleiknek.

Biztosabb a házi őrizet lábbilinccsel
2015. November 25. 11:50, szerda | Helyi

Biztosabb a házi őrizet lábbilinccsel

A rendőrség 2013. május 15-e óta elektronikus nyomkövető eszközzel is felügyelheti a házi őrizetbe helyezett gyanúsítottak mozgását.

Megkezdődött a tavaszi szezonális élelmiszer-ellenőrzés
2015. Március 10. 16:30, kedd | Belföld

Megkezdődött a tavaszi szezonális élelmiszer-ellenőrzés

A hagyományoknak megfelelően idén is elrendelte a tavaszi szezonális élelmiszerlánc ellenőrzést Zsigó Róbert élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkár.

Mindszentek, Halottak napja Bács-Kiskun megyében is
2014. Október 28. 14:58, kedd | Helyi

Mindszentek, Halottak napja Bács-Kiskun megyében is

Fokozott rendőri jelenléttel biztosítják Bács-Kiskun megyében is a megemlékezést.

Minden gyermeket fogadtak a bölcsődék
2014. Szeptember 03. 09:51, szerda | Helyi

Minden gyermeket fogadtak a bölcsődék

Kiskunfélegyházán a bölcsődék minden beíratott gyermeket fogadni tudnak. A Darvas téri bölcsődében még három apróságnak van férőhelye.

Tourist Police Félegyházán
2014. Július 08. 14:56, kedd | Helyi

Tourist Police Félegyházán

A korábbi évek pozitív tapasztalataira alapozva az idei évben is elindult a Tourist Policeprogram Kiskunfélegyházán.

Életet mentett a közterület-felügyelet
2014. Június 18. 11:34, szerda | Helyi

Életet mentett a közterület-felügyelet

Földön fekvő, eszméletlen férfire lettek figyelmesek ma (június 18-én) a reggeli órákban a Béke téri piacnál a közterület-felügyelet munkatársai.

Válás után beleszólhat-e a különélő szülő a gyerek orvosi kezelésébe?
2014. Május 14. 06:00, szerda | Belföld

Válás után beleszólhat-e a különélő szülő a gyerek orvosi kezelésébe?

Alapvetően erre kíváncsi a jogi rovat legújabb kérdezője, akinek természetesen ezúttal is válaszol az onlinejogsebesz.hu szakértője. Ne feledje, joga van kérdeni!

2012. Február 17. 07:14, péntek | Külföld

Példátlan felügyeletet kapna Görögország

A görög kormány kiadásainak „példátlan” ellenőrzése lenne a Görögország számára nyújtandó új, 130 milliárd eurós pénzügyi segélycsomag ára – írta bennfentes forrásait idézve a pénteki Financial Times.

2011. Október 28. 07:29, péntek | Kék hírek

Másfél éves fiút harapott meg a kutya

Súlyos sérülést szenvedett egy jászladányi kisgyermek, akit az arcán harapott meg egy vélhetően elkóborolt kutya – közölte a Szolnok megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője csütörtökön.