2024. május 3, péntek - Tímea

Négymilliós büntetést kapott a kupagyőztes Újpest
2018. Május 30. 05:00, szerda | Sport

Négymilliós büntetést kapott a kupagyőztes Újpest

A Magyar Kupában győztes Újpestre négymillió forintos büntetést rótt ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.

Harmadszor bajnok a Videoton
2018. Május 28. 07:22, hétfő | Sport

Harmadszor bajnok a Videoton

Megszerezte története harmadik bajnoki címét a Videoton labdarúgócsapata azzal, hogy az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának zárómérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot, Felcsúton.

Maffiakapcsolatokkal vádolnak korábbi Napoli-játékosokat
2018. Május 22. 07:24, kedd | Bulvár

Maffiakapcsolatokkal vádolnak korábbi Napoli-játékosokat

A Napolitól távozó Pepe Reinát, valamint a klub korábbi labdarúgóit, Paolo Cannavarót és Salvatore Aronicát azzal vádolják, hogy kapcsolatban álltak a nápolyi székhelyű bűnszervezet, a Camorra néhány tagjával.

Nyolc perc alatt lőtt három góllal döntött a KHTK
2018. Május 20. 14:31, vasárnap | Helyi

Nyolc perc alatt lőtt három góllal döntött a KHTK

A megyei labdarúgó bajnokság 26. fordulójában a dobogóért harcban lévő Kiskunfélegyháza a tartalékos Lajosmizsét fogadta.

FIFA-világranglista - Magyarország 49. a ranglistán
2018. Május 17. 12:01, csütörtök | Sport

FIFA-világranglista - Magyarország 49. a ranglistán

Magyarország egy helyet előre lépve a 49. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján.

Megugrik a tv-vásárlás a foci-vb hatására
2018. Május 17. 05:02, csütörtök | Belföld

Megugrik a tv-vásárlás a foci-vb hatására

Kiemelkedő értékesítési eredmények várhatók a hazai lapostévék piacán a második negyedévben, ahogy a 2010-es és a 2014-es labdarúgó világbajnokság idején is

A Félegyháza nyerte a derbit
2018. Május 16. 09:03, szerda | Helyi

A Félegyháza nyerte a derbit

Szomszédvári rangadót vívtak vasárnap délután, a megyei első osztályú labdarúgó bajnokság 25. fordulójában a Kunszállás a Kiskunfélegyházát fogadta.

Kiemelt biztonsági készültséget rendeltek el Rómában az AS Roma-Liverpool visszavágóra
2018. Május 01. 05:00, kedd | Sport

Hétfő este hét órától csütörtök reggel hét óráig alkoholtilalmat rendeltek el az olasz főváros központjában és az AS Roma-Liverpool labdarúgó visszavágót vendégül látó római Olimpiai Stadion környékén,

A Harta nyerte az alsóházi rangadót
2018. Április 30. 08:55, hétfő | Helyi

A Harta nyerte az alsóházi rangadót

A forduló előtt az utolsó előtti helyen álló Kunszállás a Hartát fogadta a megyei labdarúgó bajnokság első osztályában, a 23. fordulóban.

Három élvonalbeli klubot is megbüntettek
2018. Április 25. 05:00, szerda | Sport

Három élvonalbeli klubot is megbüntettek

A Budapest Honvédot, az Újpest FC-t és a Diósgyőri VTK-t is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.

Gálázott a Félegyháza, az Akasztó bánta
2018. Április 24. 10:26, kedd | Helyi

Gálázott a Félegyháza, az Akasztó bánta

A nagy erőfeszítései ellenére gyenge tavaszt produkáló Akasztó látogatott a múlt héten a kalocsai vereség által felpaprikázott Kiskunfélegyháza otthonába a megye első osztály bajnokság 22. fordulójában.

Szurkolói rendbontás miatt félbeszakadt a Fenerbahce-Besiktas rangadó
2018. Április 20. 07:37, péntek | Külföld

Szurkolói rendbontás miatt félbeszakadt a Fenerbahce-Besiktas rangadó

Súlyos szurkolói rendbontás miatt félbeszakadt a Fenerbahce-Besiktas rangadó, a labdarúgó Török Kupa elődöntőjének csütörtök esti visszavágója.