2024. április 19, péntek - Emma

Emberölés Szabadszálláson - videóval!
2017. Január 04. 08:36, szerda | Helyi

Emberölés Szabadszálláson - videóval!

Egyik 70 éves helyi nénit karácsony óta nem látták. Lakóházában a rendőr megtalálta az idős nő holttestét.

Előzetes letartóztatásban a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja
2016. Október 21. 14:35, péntek | Belföld

Előzetes letartóztatásban a Teréz körúti robbantás gyanúsítottja

Előzetes letartóztatásba helyezte a Teréz körúti robbantás gyanúsítottját pénteken a Budai Központi Kerületi Bíróság - ismertette a Fővárosi Törvényszék szóvivője újságírókkal a helyszínen.

Így kapták el a Teréz körúti robbantás gyanúsítottját - VIDEÓ
2016. Október 20. 12:42, csütörtök | Kék hírek

Így kapták el a Teréz körúti robbantás gyanúsítottját - VIDEÓ

A rendkívüli sajtótájékoztatót követően videót tettek közzé a hatóságok a Teréz körúti robbantás gyanúsítottjának elfogásáról.

Teréz körúti robbantás - Keszthelyen fogták el a gyanúsítottat
2016. Október 20. 11:45, csütörtök | Belföld

Teréz körúti robbantás - Keszthelyen fogták el a gyanúsítottat

Keszthelyen fogták el a Teréz körúti robbantás gyanúsítottját szerdán - jelentette be Hajdu János, a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatója az ügy csütörtöki sajtótájékoztatóján, a Központi Nyomoz Főügyészségen.

Teréz körúti robbantás - magyar, büntetlen előéletű fiatal férfi a gyanúsított
2016. Október 20. 11:37, csütörtök | Belföld

Teréz körúti robbantás - magyar, büntetlen előéletű fiatal férfi a gyanúsított

Magyar állampolgárságú, ezidáig büntetlen előéletű fiatalembert gyanúsít a Központi Nyomozó Főügyészség a Teréz körúti robbantással. Rendkívül sajtótájékoztatót tartottak a hatóságok.

Elfogták a kiskunfélegyházi garázdát –videóval!
2016. Október 06. 15:58, csütörtök | Helyi

Elfogták a kiskunfélegyházi garázdát –videóval!

A kiskunfélegyházi mozi alkalmazottjára fogott kést a 34 éves helyi férfi.

Őrizetbe vettek két terrorgyanús nőt Franciaországban
2016. Szeptember 26. 07:22, hétfő | Külföld

Őrizetbe vettek két terrorgyanús nőt Franciaországban

Őrizetbe vettek két radikalizálódott nőt a dél-franciaországi Nizzában, akik a gyanú szerint terrorcselekményre készültek egy külföldön tartózkodó francia dzsihadista buzdítására - közölték vasárnap rendőrségi források.

New York-i robbantás - Ahmad Khan Rahamit gyanúsítja a rendőrség
2016. Szeptember 19. 14:27, hétfő | Külföld

New York-i robbantás - Ahmad Khan Rahamit gyanúsítja a rendőrség

Elfogató parancsot adott ki a New York-i rendőrség hétfőn egy 28 éves férfi, Ahmad Khan Rahami ellen, akinek a gyanú szerint köze lehet az amerikai metropoliszban hét végén történt, 29 embert megsebesítő robbantáshoz.

Újabb fiatalt vettek őrizetbe terrorcselekmény előkészítésének miatt Franciaországban
2016. Szeptember 15. 07:33, csütörtök | Külföld

Egy újabb olyan fiatalt, egy héten belül a harmadikat vette őrizetbe a francia rendőrség, aki a gyanú szerint terrorcselekményre készült egy külföldön tartózkodó francia dzsihadista buzdítására

Gyanúsítottként hallgatták ki a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság vezetőjét
2016. Április 26. 07:53, kedd | Kék hírek

Szolgálati visszaélés bűntettének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatta ki a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatóját a Központi Nyomozó Főügyészség

„Zsályát” árult a tiszaalpári házaspár
2016. Február 19. 08:29, péntek | Helyi

„Zsályát” árult a tiszaalpári házaspár

A tiszakécskei rendőrök őrizetbe vették a gyanúsítottakat.

Tucatnyi sírt rongált meg egy csongrádi férfi
2016. Január 05. 09:48, kedd | Helyi

Tucatnyi sírt rongált meg egy csongrádi férfi

Tucatnyi sírról távolított el fém szobrokat egy csongrádi férfi, T. Péter ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.