2024. április 16, kedd - Csongor

Felborult és kigyulladt egy üzemanyagot szállító kamion az M7-sen – a sofőr meghalt
2014. Július 30. 11:35, szerda | Belföld

Felborult és kigyulladt egy üzemanyagot szállító kamion az M7-es autópályán szerda délelőtt a táskai pihenőhelynél, a sofőr a helyszínen életét vesztette, közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

Ittasan csúszdázott...belehalt
2014. Június 08. 05:56, vasárnap | Kék hírek

Ittasan csúszdázott...belehalt

Egy 32 éves, feltehetően ittas férfi június 7-én (szombaton) életét vesztette a kiskunmajsai fürdőben.

Halálos baleset miatt teljes útlezárás a 84-esen
2014. Június 07. 06:35, szombat | Kék hírek

Halálos baleset miatt teljes útlezárás a 84-esen

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt Sajtoskál térségében, Vas megyében.

Veszprém | Halálos ugrás a viaduktról (Videó)
2014. Március 07. 19:20, péntek | Kék hírek

Veszprém | Halálos ugrás a viaduktról (Videó)

Harminc év körüli fiatalember vetett véget életének a délelőtti órákban, Veszprémben.

Halálos közúti közlekedési baleset történt Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló között
2014. Január 04. 11:00, szombat | Helyi

A szolgálati helyükre tartó, a Készenléti Rendőrség állományában szolgálatot teljesítő rendőrök vették észre 2014. január 4-én 7 óra 3 perckor az összetört személygépkocsit.

Megindult a forgalom az M5-ösön a reggeli tömegkarambol után
2013. Augusztus 31. 21:04, szombat | Kék hírek

Megindult a forgalom az M5-ösön a reggeli tömegkarambol után

Sokan a kocsisorban rekedtek, ők ásványvízet és élelmet is kaptak. A gyáli közösségi házban kialakított pihenőhelyre húszan érkeztek eddig.

Halálos baleset Békéscsabánál
2013. Augusztus 03. 12:35, szombat | Kék hírek

Halálos baleset Békéscsabánál

gy ember meghalt, amikor két teherautó összeütközött Békéscsaba külterületén szombaton.

Hárman meghaltak egy balesetben Érden
2013. Július 27. 08:27, szombat | Kék hírek

Hárman meghaltak egy balesetben Érden

Betonkerítésnek ütközött egy személyautó péntek késő este Érden, a Kossuth Lajos utcában, hárman meghaltak.

Halálos munkahelyi baleset Budapesten
2013. Június 26. 13:26, szerda | Kék hírek

Halálos munkahelyi baleset Budapesten

2011. November 20. 14:41, vasárnap | Kék hírek

Halálos baleset Debrecennél

Frontálisan ütközött egy személyautó és egy kisteherautó vasárnap reggel a 35-ös úton Debrecen-Józsa határában.

2011. November 19. 07:11, szombat | Kék hírek

Négy ember halt meg miatta, előzetesbe került

Harminc napra előzetes letartóztatásba helyezték pénteken Kecskeméten azt a férfit, aki ittasan okozott balesetet hétfőn Kecskemét és Kiskunfélegyháza között.

2011. Szeptember 22. 14:37, csütörtök | Kék hírek

Kutatóbúvár halt meg a II. kerületi ház alatt nyíló barlangban

Halálos balesetet szenvedett egy kutatóbúvár a főváros II. kerületében található, Molnár Jánosról elnevezett barlangban - értesült a HavariaPress.