2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Két 15 éves lánnyal is intim viszonyba került egy médiaiskolai igazgatója
2017. November 28. 17:54, kedd | Belföld

Két 15 éves lánnyal is intim viszonyba került egy médiaiskolai igazgatója

Kiskorú veszélyeztetése miatt két év szabadságvesztésre ítélte a Fővárosi Törvényszék kedden egy budapesti médiaiskola volt vezetőjét, aki két 15 éves lánytanulóval is intim viszonyba került.

Volt FBI-igazgató: Oroszország beavatkozott a tavalyi elnökválasztásba
2017. Június 09. 07:28, péntek | Külföld

Volt FBI-igazgató: Oroszország beavatkozott a tavalyi elnökválasztásba

James Comey, a Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) elbocsátott igazgatója szerint nem fér kétség ahhoz, hogy Oroszország beavatkozott a tavalyi amerikai elnökválasztásba.

Őrizetbe vették a bicskei gyermekotthon igazgatóját
2016. Október 22. 09:54, szombat | Belföld

Őrizetbe vették a bicskei gyermekotthon igazgatóját

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság őrizetbe vett pénteken egy bicskei férfit, aki ellen szexuális visszaélés és kiskorú veszélyeztetése miatt indítottak eljárást - közölte szombaton honlapján a rendőrség.

Új vezetője lesz március 1-jétől a Kliknek
2016. Február 26. 07:42, péntek | Belföld

Új vezetője lesz március 1-jétől a Kliknek

Pölöskei Gáborné vezeti március 1-jétől a Klebelsberg Intézményfenntartó Központot (Klik) - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma csütörtökön az MTI-vel.

Pályázzon - Könytár igazgatói állásra
2016. Február 11. 15:40, csütörtök | Helyi

Pályázzon - Könytár igazgatói állásra

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata pályázatot hirdet a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár (6100 Kiskunfélegyháza, Szent János tér 9.) igazgató (magasabb vezető) beosztás ellátására.

Fergeteges Farsangi Mulatság a Mezgében
2016. Február 05. 16:38, péntek | Helyi

Fergeteges Farsangi Mulatság a Mezgében

Óriási mulatsággal koronázták meg a farsangi szezont a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium diákjai és tanárai ma (február 5-én).

Októberre az államé a lakossági földgázpiac
2016. Január 27. 14:44, szerda | Helyi

Októberre az államé a lakossági földgázpiac

Októberig a teljes lakossági földgázpiac átvétele megtörténik.

Állampapír értékesítési pont nyílt Kiskunfélegyházán
2016. Január 25. 15:40, hétfő | Helyi

Állampapír értékesítési pont nyílt Kiskunfélegyházán

A Magyar Államkincstár 25 új állampapír forgalmazási ponttal bővíti hálózatát annak érdekében, hogy ügyfelei részére egyre több helyen legyen elérhető.

Mester Ernő távozni kényszerül igazgató posztjáról
2015. Szeptember 18. 15:01, péntek | Helyi

Mester Ernő távozni kényszerül igazgató posztjáról

Azonnali hatállyal visszavonta Mester Ernő magasabb vezetői (igazgatói) megbízását Czunyiné dr. Bertalan Judit államtitkár asszony.

90 éve született Bodor Miklós grafikus
2015. Június 04. 21:36, csütörtök | Helyi

90 éve született Bodor Miklós grafikus

Szabó Ildikó művésztanár Bodor Miklós grafikus születésének 90. évfordulója alkalmából tartott előadást ma (június 4-én) a Petőfi Sándor városi könyvtárban.

Jászkun Történeti Emléknap
2015. Május 19. 14:48, kedd | Helyi

Jászkun Történeti Emléknap

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat holnapi (május 20.) helyszíne a Kiskun Múzeum. 10 órától várják az érdeklődőket ünnepi műsorral és előadásokkal.

Búcsúztak a Móra Gimnáziumból
2015. Május 01. 20:00, péntek | Helyi

Búcsúztak a Móra Gimnáziumból

Ma (május 1-jén) délben kiléptek a nagybetűs életbe a Móra Ferenc Gimnázium diákjai is.