2024. április 23, kedd - Béla

Szegedi kutatásaira fordítja a Novo Nordisk-díj jutalmát Karikó Katalin
2022. Április 05. 08:03, kedd | Belföld

Szegedi kutatásaira fordítja a Novo Nordisk-díj jutalmát Karikó Katalin

Szegedi kutatásaira fordítja a dán Novo Nordisk Alapítvány elismerésével járó jutalmát Karikó Katalin - tájékoztatta a Szegedi Tudományegyetem közkapcsolati igazgatósága hétfőn az MTI-t.

Dél-kínai városok pénzjutalmat ajánlottak a járvány sújtotta Hongkongból átszökőket bejelentőknek
2022. Február 19. 10:02, szombat | Külföld

A dél-kínai Kuangtung tartomány több városa jelentős pénzjutalmat ajánlott fel azoknak, akik bejelentik a hatóságoknak a kínai határt a szomszédos Hongkong felől illegálisan átlépő személyeket,

Megjutalmazzák az oltást népszerűsítő háziorvosokat Szlovéniában
2021. Október 23. 15:12, szombat | Külföld

Megjutalmazzák az oltást népszerűsítő háziorvosokat Szlovéniában

Plusz juttatásban részesítik azokat a háziorvosokat és ápolókat Szlovéniában, akik hozzájárulnak a koronavírus elleni oltási kampány felgyorsításához - közölte a szlovén közszolgálati televízió pénteken.

Jutalmat kaptak az életmentő rendőrök - VIDEÓ
2021. Április 03. 16:28, szombat | Kék hírek

Jutalmat kaptak az életmentő rendőrök - VIDEÓ

Kimentettek egy Dunába esett férfit.

Jutalmat kaptak a bíróságról megszökött rab elfogásában közreműködők
2019. Február 18. 17:07, hétfő | Belföld

Jutalmat kaptak a bíróságról megszökött rab elfogásában közreműködők

Jutalmat kaptak azok a rendőrök és a Fővárosi Törvényszéknek az a fegyveres biztonsági őre, aki részt vett a bíróságról pénteken elszökött rab elfogásában.

Egy vagyont kap a világbajnok - Itt a többiek jutalma is
2018. Július 16. 07:40, hétfő | Sport

Egy vagyont kap a világbajnok - Itt a többiek jutalma is

Az aranyérem mellé 38 millió dollárt (10,6 milliárd forint) kap az oroszországi labdarúgó-világbajnokság győztese.

A kutyák jutalomérzékenységét kutatta az ELTE
2018. Március 22. 05:00, csütörtök | Életmód

A kutyák jutalomérzékenységét kutatta az ELTE

Az emberekhez hasonlóan a kutyák között is nagy az eltérés abban, hogy mennyire érzékenyek a különféle jutalmakra, és ez az érzékenység akár túlzott mértéket is ölthet

Nehogy megtartsa, amit az utcán talál
2017. Július 16. 16:00, vasárnap | Helyi

Nehogy megtartsa, amit az utcán talál

Elárvult mackó, elhagyott bicikli, buszon felejtett táska benne az iratokkal. Nem tarthatjuk meg a talált tárgyakat!

Az étel nem játék, de nem is jutalom!
2017. Július 06. 09:25, csütörtök | Életmód

Az étel nem játék, de nem is jutalom!

Az édességgel jutalmazott gyerekekből nagyobb arányban válhat elhízott felnőtt

Végre kiélvezhették a jól megérdemelt jutalmat
2017. Június 13. 12:49, kedd | Helyi

Végre kiélvezhették a jól megérdemelt jutalmat

A Csongrádi Víz- és Kommunális Kft. által meghirdetett, május 14-én lezáruló Életmentő Üveg akcióban részt vevő félegyházi iskolák kisorsolt osztályai ma (június 13-án) váltották be a jutalmul kapott utalványaikat.

100 ezer forint a nyomravezetőnek
2014. Február 27. 16:38, csütörtök | Helyi

100 ezer forint a nyomravezetőnek

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya a 03050/87/2014. Bű. számon eljárást folytat segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.

A legjobbak részt vehetnek a Magyarok Karácsonyán
2013. December 12. 11:13, csütörtök | Helyi

A legjobbak részt vehetnek a Magyarok Karácsonyán

Hat középiskolás csapata versengett december 11-én az elsőbbségért a Csillagkerülő kvízjáték döntőjében, a Hattyúházban.