2024. április 17, szerda - Rudolf

Halálos baleset Pogányszentpéternél
2018. December 20. 07:27, csütörtök | Kék hírek

Halálos baleset Pogányszentpéternél

Összeütközött egy kamion és egy személykocsi Pogányszentpéternél szerda este, a balesetben a személyautó sofőrje a helyszínen életét vesztette – közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

Több mint 20 millió forint bírságot szabtak ki külföldi teherautósokra
2018. December 19. 18:13, szerda | Kék hírek

Több mint 20 millió forint bírságot szabtak ki külföldi teherautósokra

A több mint 800 külföldi teherautó december eleji ellenérzésénél 56 jogsértés miatt összesen több mint 21 millió forint bírságot szedtek be, vagy szabtak ki a szakemberek

Kamion sodródott az árokba Kiskunfélegyházánál
2018. December 15. 16:31, szombat | Helyi

Kamion sodródott az árokba Kiskunfélegyházánál

Egy kamion sodródott az útszéli árokba a havas úton Kiskunfélegyháza elkerülő szakaszán.

Kamion szakította át a szalagkorlátot az M5-ös autópályán
2018. November 25. 09:36, vasárnap | Kék hírek

Kamion szakította át a szalagkorlátot az M5-ös autópályán

Az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 116-os kilométernél egy kamion átszakította a szalagkorlátot Kiskunfélegyháza közelében - közölte a rendőrség honlapján vasárnap.

Meghalt egy magyar kamionsofőr egy Déva melletti balesetben
2018. November 16. 09:14, péntek | Belföld

Meghalt egy magyar kamionsofőr egy Déva melletti balesetben

Péntek hajnalban meghalt egy magyarországi kamionsofőr az erdélyi Déva közelében történt balesetben - közölte az Agerpes hírügynökség a Hunyad megyei rendőrség szóvivőjére hivatkozva.

Családi házba csapódott egy kamion Albertirsán
2018. November 16. 07:52, péntek | Belföld

Családi házba csapódott egy kamion Albertirsán

Családi házba csapódott egy ásványvizet szállító kamion csütörtök este Albertirsán, a sofőr megsérült - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Meghalt egy ember a 81-es főúton
2018. November 03. 08:45, szombat | Kék hírek

Meghalt egy ember a 81-es főúton

Életét vesztette egy ember abban a balesetben, amely a 81-es főúton történt a Mórhoz tartozó Felsődobosnál pénteken este.

Rengeteg szabálytalanságot találtak a buszok és teherautók ellenőrzésekor
2018. Október 25. 05:03, csütörtök | Belföld

Rengeteg szabálytalanságot találtak a buszok és teherautók ellenőrzésekor

Csaknem 800 jogsértést állapítottak meg a rendőrök a buszok és teherautók egy héten át tartó ellenőrzése során – írta honlapján a rendőrség szerdán.

Újabb nagy ellenőrizést tervez az utakon a rendőrség
2018. Október 14. 08:27, vasárnap | Belföld

Újabb nagy ellenőrizést tervez az utakon a rendőrség

Autóbuszokat és nehéz-tehergépjárműveket ellenőriz a rendőrség a jövő héten, hétfőtől vasárnapig egy TISPOL-akció keretében, az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózatának éves ellenőrzési terve alapján.

Gyógyszert találtak a pénzügyőrök
2018. Szeptember 26. 08:35, szerda | Helyi

Gyógyszert találtak a pénzügyőrök

Több mint 53 ezer, engedély nélküli gyógyszert találtak egy kamionban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai.

Halálos baleset történt Kecskemét és Nyárlőrinc között
2018. Szeptember 17. 07:16, hétfő | Kék hírek

Halálos baleset történt Kecskemét és Nyárlőrinc között

Kamion ütközött személyautóval vasárnap este Nyárlőrinc közelében, a balesetben egy ember életét vesztette – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Menet közben gyulladt ki egy kamion a 21-esen
2018. Szeptember 06. 10:15, csütörtök | Kék hírek

Menet közben gyulladt ki egy kamion a 21-esen

Kigyulladt egy homokszállító teherjármű hátsó kereke szerdán a 21-es főút Nógrád megyei szakaszán Jobbágyinál.