2024. április 25, csütörtök - Márk

Sokan foglalták versbe, prózába a boldogtalanság és a magány érzését
2017. Április 12. 13:05, szerda | Helyi

Sokan foglalták versbe, prózába a boldogtalanság és a magány érzését

Április 11-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtár dísztermében a Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány magyar költészet napi ünnepi műsorán kerültek átadásra a vers- és prózaíró verseny díjai.

Közösségi összefogással megújult a Petőfi lakótelepi kutyafuttató
2014. Október 11. 14:21, szombat | Helyi

Közösségi összefogással megújult a Petőfi lakótelepi kutyafuttató

Több napi munka után tegnap készült el és ma (október 11-én) már birtokba is vehették a Petőfi lakótelepiek a Darvas téri óvoda szomszédságában lévő megújult kutyafuttatót.

22. Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny
2014. Október 11. 12:11, szombat | Helyi sport

22. Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny

Ma délelőtt (október 11-én) kezdődött meg az immáron huszonkettedik alkalommal megrendezésre kerülő Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny a Darvas József Általános Iskolában.

Luca néni 90 éves lett
2014. Október 09. 08:05, csütörtök | Helyi

Luca néni 90 éves lett

Kupicz-Szabó Imrénét köszöntötte 90. születésnapja alkalmából október 8-án Kapus Krisztián polgármester.

Félegyházán járt a Miniszterelnökség államtitkára
2014. Október 09. 08:01, csütörtök | Helyi

Félegyházán járt a Miniszterelnökség államtitkára

Ünnep volt október 8. a Családok Átmeneti Otthonában, hiszen felszentelték és ünnepélyes keretek között átadták a nemrégiben kívül, belül megújult épületet.

Fórum a városok jövőjéről, a jövő városairól
2014. Október 05. 05:37, vasárnap | Helyi

Fórum a városok jövőjéről, a jövő városairól

A fórumra érkezőket elsőként Kapus Krisztián köszöntötte, majd elmondta: Négy évvel ezelőtt 5,4 milliárd forint mínuszt örökölt meg a város, menekültünk a csőd elől, de vállaltuk, hogy megcsináljuk.

A szemerkélő eső sem riasztotta el a horgászokat
2014. Október 04. 08:07, szombat | Helyi

A szemerkélő eső sem riasztotta el a horgászokat

Három kategóriában – felnőtt egyéni, ifi-női egyéni, gyermek egyéni – mérik össze tudásukat a horgászok ma (október 4-én) délelőtt X. Lakótelepi Horgászversenyen a lóúsztatói tavaknál.

Vásárhelyre látogattak a nyugdíjas katonák
2014. Szeptember 25. 08:19, csütörtök | Helyi

Vásárhelyre látogattak a nyugdíjas katonák

A hódmezővásárhelyi Bercsényi Miklós laktanyába látogattak el szeptember 24-én Kapus Krisztián polgármester jóvoltából a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesületet tagjai.

Megkondult a harang a félegyházi tűzoltóságon
2014. Szeptember 11. 10:01, csütörtök | Helyi

Megkondult a harang a félegyházi tűzoltóságon

A 2001-es World Trade Center elleni terrortámadás mentési munkáiban elhunyt amerikai bajtársakra, illetve a különböző katasztrófák, káresemények során életüket vesztett tűzoltókra, katasztrófavédelmi szakemberekre, mentőkre, rendőrö

A Libafesztivál tömegeket vonzott már a megnyitón
2014. Szeptember 06. 06:04, szombat | Helyi

A Libafesztivál tömegeket vonzott már a megnyitón

Idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a Libafesztivál városunkban. Rendívül nagy érdeklődés kísérte a műsorokat már a megnyitó délutánján.

Félegyházán rendezik meg a Magyar Paprika Napját 2015-ben
2014. Augusztus 31. 10:00, vasárnap | Helyi

Félegyházán rendezik meg a Magyar Paprika Napját 2015-ben

A jövő évben városunkban rendezik meg a magyar paprikatermelők legrangosabb szakmai konferenciáját és bemutatóját.

Kiskunfélegyházi polgármester: manipulált felvételekkel zsarolnak
2014. Augusztus 26. 08:30, kedd | Helyi önkormányzati

Kiskunfélegyházi polgármester: manipulált felvételekkel zsarolnak

Rendőrségi feljelentést tesz Kiskunfélegyháza fideszes polgármestere, mert – mint mondta – manipulált hangfelvételekkel zsarolják, és arra próbálják rávenni, hogy lépjen vissza az indulástól az önkormányzati választáson.