2024. április 19, péntek - Emma

Magyarország idén is részt vesz az európai hulladékos felmérésben
2015. December 16. 09:04, szerda | Belföld

Magyarország idén is részt vesz az európai hulladékos felmérésben

Az Európai Bizottság felkérésére Magyarország az idén is részt vesz az európai felmérésben arról, hogyan érzékelik a lakosok a hulladékok okozta problémákat

Nyáron feldolgozzák a bevándorlási konzultációs kérdőíveket
2015. Május 06. 11:06, szerda | Belföld

Nyáron feldolgozzák a bevándorlási konzultációs kérdőíveket

A Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala (KEKKH) júliusban és augusztusban dolgozza fel a bevándorlásról szóló nemzeti konzultációra beérkező válaszokat, és továbbítja a kormánynak.

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával
2013. November 22. 10:40, péntek | Helyi

Egészségfejlesztési tervek a lakosság bevonásával

Egy kérdőív kitöltésének segítségével kéri ki a lakosság véleményét is a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület.

Ülésezett a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság
2013. Október 09. 19:00, szerda | Helyi

Ülésezett a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság

Soron következő ülését tartotta október 8-án a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság.

2012. Május 31. 07:09, csütörtök | Belföld

Augusztus 20-ig küldhetik vissza a kérdőíveket

Augusztus 20-ig küldhetik vissza a tizenhat, elsősorban munkahelyteremtéssel kapcsolatos kérdést tartalmazó új nemzeti konzultáció kérdőíveit az állampolgárok.

2011. November 01. 14:25, kedd | Belföld

Népszámlálás - a háztartások 5 százaléka nem válaszolt

Országos átlagban a háztartások 95 százalékából érkeztek be hétfőn 14 óráig a népszámlálási adatok - közölte Virágh Eszter, a KSH népszámlálási szóvivője.

2011. Október 30. 07:25, vasárnap | Belföld

Népszámlálás: november 8-ig meghosszabbodott a határidő

Novemberben még nyolc napig jelentkezhetnek a polgármesteri hivatalokban a népszámlálási kérdőívek kitöltésére azok, akiket hétfő éjfélig nem kerestek fel a számlálóbiztosok.

2011. Október 25. 14:21, kedd | Belföld

Egy hetük maradt, hogy válaszoljanak

Még egy hétig, hétfő éjfélig tart a hónap elején kezdődött népszámlálás.

2011. Október 22. 07:25, szombat | Belföld

Népszámlálás: az internetes kitöltés felülmúlta a várakozásokat

Lezárult a népszámlálási kérdőívek elektronikus és papír alapon történő önkitöltésének lehetősége. Az internetes kitöltést a magyar lakosság mintegy 18,6 százaléka választotta.

2011. Október 18. 07:25, kedd | Belföld

A háztartások közel ötöde válaszolt az interneten

Összesen 817 ezer címről töltötték ki a népszámlálási kérdőívet az interneten vasárnap éjfélig, az elektronikus adatszolgáltatás határidejéig; ez a háztartások 18,6 százaléka - közölte Virágh Eszter népszámlálási szóvivő

2011. Október 14. 07:21, péntek | Belföld

Rejtélyes csalás a népszámlálási kérdőíven

Utólag írtak bele egy budakeszi nő népszámlálási kérdőívébe - tudta meg a Magyar Nemzet.

2011. Október 13. 14:25, csütörtök | Belföld

Visszaszámlálás: már csak négy nap

Vasárnap éjfélig lehet interneten kitölteni a népszámlálás lakás- és személyi kérdőíveit; internetes adatközlésre október 1-je óta, a lakáskérdőíven szereplő azonosítókód alapján van lehetőség.